Nissan Micra K11
Gister even wat fotootjes geschoten van mijn eigen hok. Het blijft geweldig hoeveel lol je kan hebben met weinig vermogen. 1.3 blok met 1.0 bak, 1.0 vliegwiel en 1.0 poelie. Plannen zijn om er weer een supercharger op te bouwen, vergezeld door wat andere motorische modificaties, maar dat is voor nu nog toekomstmuziek.
Wow, wat een cool ding :) Zo iets zie je niet meer vaak. Veel plezier er mee.
Geweldig, bracht gelijk een smile op mijn gezicht! Mooi man
Leuk hoor! Sypathiek project.
Gaaf karretje !
Gaaf!
Geniet ervan, leuk ding, gaaf kleurtje ook!. Kleine lichte analoge auto’s zijn in de praktijk zó veel leuker dan al dat spul dat tegenwoordig loodzwaar en met enorme vermogens de fabrieken uit rolt. En tegen je aan begint te piepen als je een halve km te hard rijdt.
Eens ik ga daardoor het oude spul ook steeds meer te waarderen en echt weer autorijden. Heerlijk. Maar we zijn niet de enige getuige de hoge prijzen voor leuk oud spul….
Vroeger reden ze hierme NLl -BE rally sprint mee. Best leuk om te zien. Nissan Micra challenge.
In Micra Challenge idd leuke bommetjes! Level-up tov Cinquecento Trofeo
Dit is werelds! Bedankt voor het delen!
Leuk gedaan, een groene wagen in het groen fotograveren. Zo origineel zien we dat niet zo vaak.
Ik had ooit een 1.0.met n-cvt. Echt mega veel lol mee gehad ook :)
Awesome !
Wat ook leuk is om met zulke dingen te doen; extreem kleine wielen en veel camber.
Leuk ding!
Mooi gedaan kerel.
Tipje, de spruitstuk is erg restrictief.
Een spaghetti spruitstuk levert je zo 25 pk op.
Ook al heb ik nu snellere auto’s gereden mis ik mijn Micra nog steeds. Heerlijke bakkies waarmee je zo hard kan knallen als je wilt, maar nooit snel genoeg om je rijbewijs te verliezen. Die van mij had alleen een setje verlagingsveren en die reed als een kart.
Mooi exemplaar, geniet ervan!