Kanariegele Tesla Model 3
Een opvallende Tesla Model 3. Vinden we dit wat? De kentekenplaat aan de voorzijde is ook lager geplaatst.
Een opvallende Tesla Model 3. Vinden we dit wat? De kentekenplaat aan de voorzijde is ook lager geplaatst.
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.
om te onderscheiden van alle andere Teslas,is dit zeker wel leuk
Ik ben wel fan van felle kleuren en deze geeltint is ook hartstikke tof, maar dat matte of semigloss vind ik niet mooi. Ook die overdaad aan zwarte accenten heb ik nooit begrepen, en dan trekt deze Tesla-eigenaar het door tot in het extreme met die zwarte koplampen. Oh, en plaats die kentekenplaat maar weer op de oude plek, dat oogt in mijn ogen toch net even wat mooier. Nu is het frontoppervlak wel heel groot en leeg.
Alles wat voorheen chrome was is sinds vorig jaar 2021 met d’r nieuwe facelift zwart geworden. Ziet er veel beter uit dan dat chrome vind ik
Donderdag ook gezien op Schiphol P1. Rij 120 :-)
Mooi vind ik ‘t niet, maar ik kan ‘t wel waarderen tussen de eenheidsworst die het standaard kleurenpalet van Tesla helaas is.