Ferrari 456 GT Novitec Rosso
Af en toe zie je een getunede Ferrari. Hamann bemoeit zich wel eens met dit merk, maar in dit geval is het Novitec. De Ferrari 456 GT is fabriek-af een elegante en weinig schreeuwerige auto (tot de V12 ontwaakt), maar in deze trim is dat wel anders. Volledig zwart zou niet mijn keuze zijn…. Tuning op een 456 sowieso niet. Wel is het lekker even wat anders.
Welk deel van Amstelveen is dit eigenlijk, als local herken ik dit totaal niet!
OT: doe maar stock.
@toyotafortuner: Helemaal in het noordwesten, bij het Wagenerstadion. Op zaterdag staan daar vaak wel leuke en mooie auto’s, maar die DB2/4 en deze Ferrari waren wel uitzonderlijk.
@appeltje: ah t Amsterdamse Bos! Dank voor de tip!
Verschikkelijk!
Eerst dacht ik nog, acceptabel mits in een nette lakkleur. Maar die velgen zijn te sportief. Die lampen, gewoon met niet. De soort diffusor achter, ook te sportief. En dan van die shady folie op de achterste zijramen, incl ugly ass striping ronden het geheel af tot een mislukking..
@davelepeef: “te sportief” we hebben het over een Ferrari, niet over een Toyota Yaris.
@3rotorboi: je hebt Ferrari’s en Ferrari’s hè…
Ik vimd ‘m gaaf.
Ik vind het eigenlijk best wel dik! Dit is waarschijnlijk een one off die eerst in Zwitserland rond reed. Stond te koop bij Cartech Chur.
Ik vind het ook geslaagd