Lelijk ornament
Voor de rest wel een leuk aangepakte Jeep waar je even mee door het modder gaan baggeren. Gespot in Waalwijk.
Voor de rest wel een leuk aangepakte Jeep waar je even mee door het modder gaan baggeren. Gespot in Waalwijk.
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.
Wel gaaf maar het zelfde als met die dodge van paar dagen terug wat een iele asjes voor deze wielen.
@flik2punt0: weet jij waarom 1 voorwiel altijd in een andere hoek staat tov het andere voorwiel. Zie dat eigenlijk altijd bij verhoogde offroaders.?
@emping: dat is natuurlijk altijd, maar je ziet het bij andere auto’s niet. Maar wellicht is er een reden om het bij offroaders meer te hebben? Het lijkt best flink af te wijken zo op de foto?
@davelepeef: Komt door een indirecte stuurinrichting denk ik dat hebben dat soort auto’s
@emping: dat heeft te maken met de baan die het wiel moet afleggen in een bocht. Het binnenste wiel moet een krappere bocht maken tov het buitenste wiel. De radius van de cirkel is anders. Daarom draaitjes binnenste wiel altijd meer naar binnen.
En het is ook de reden dat je ook een differentieel nodig hebt omdat het binnenste wiel een kortere afstand moet afleggen en daarom langzamer moet draaien in vergelijk met het buitenste wiel.
Die booskijker hoeft van mij niet. Een dat logo ook niet trouwens. Maar het is te herstellen.