Suzuki Swift Sport (2019)
Na de Clio III RS (197) nu een Swift Sport als daily! Andere beleving maar minstens zo leuk. Je merkt duidelijk dat de Swift (dankzij de Turbo en het lage gewicht) sneller is met door versnellen dan de atmosferische Clio. Echter ligt de Clio strakker op de weg.
Leuke bak, heb er ook nog aan zitten twijfelen. Ik zou kijken voor een krachtkuurtje. Word het een nog leukere auto van??
Leuk autotje om te zien.
Leuk! Geniet ervan!
Gaaf! Wellicht de videos van casper en autoblog in de gaten houden hoe zij de project duurtester gaan aanpakken. Wellicht kan je dan dezelfde wegligging creëren als je had in de clio
Had verwacht dat de RS sneller zou zijn eigenlijk. Leuke aankoop, veel plezier ervan.
@emping: dat is ook zo!
@bikevscar: denk vooral dat het gevoel vam de swift sneller lijkt door het duwtje van de Turbo. Tijd terug een stoplicht sprintje met de Abarth tegen de III RD gedaan. Auto was toen nog niet getuned (140PK) en had hem dus ook verloren. Echter was het verschil niet denderend groot.