Mercedes-AMG S63 L
De eerste foto's van een serie fotoshoots eerder dit jaar, toen ik de geweldige kans had om als fotograaf met Yido Performance mee te gaan naar de Wörthersee! Een van de auto's om te fotograferen was deze heerlijke Mercedes-AMG S63 Lang met perfect passende Yido Performance velgen. Dit in combinatie met de fantastische locatie aan de zuid-kant van de Wörthersee maakte het een van de leukste shoots die ik tot nu toe heb mogen doen!




Puike plaatjes, hoor!
Prachtige foto’s en wagens. Foto 7 vind ik persoonlijk heel leuk
Jesus wat een prachtfotos, knap gedaan!
Bedankt hierboven, leuk om te lezen!
Dikke platen!
@beseff: Thanks! :)
De foto’s zijn erg mooie, maar zo’n opgepimpte S doet het niet voor mij. Ontdaan van alle klasse helaas.
@2wheeler: Bedankt! Ben het wel eens met je punt, zou ‘m zelf ook ingetogener samenstellen. De bedoeling van deze samenstelling was vooral om op te vallen en de S-klasse extra dik te maken, dat is wel gelukt denk ik :)
Knetters wat een plaatjes weer!
@spotcrewda: Dankjewel!
Dikke bak zeg. Die foute velgen staan verrassend goed
Mooie foto’s! Ben geen fan van dit soort tuning maar vind die S63 stiekum toch wel heel vet ?
@mpgc: Bedankt!
Gekke distronic sensor in die grille van die s63
Foto 6 voor mij
Foto 7, schitterend.
Wonderschone foto’s maar ook niet mijn kopje thee, die velgen. Lekker origineel houden zo’n S63. Dat ding rijdt trouwens wel ongelofelijk lekker zeg. Reed laatst in de nieuwe S400d (ideale daily!) en een tijdje terug in een S63 pre-facelift. Geluid viel me nog wat tegen maar mijn hemel wat kan je makkelijk je rijbewijs kwijtraken in dat apparaat! Het gaat zó makkelijk zó hard!
Prachtige wagens en eveneens prachtige fotos! Ik stoor me alleen enorm aan dat radar plakkaat op de grill
Mooie platen alleen denk ik wel dat de term “gespot” hier niet echt van toepassing is.
In mijn ogen is een spot een spontane ontmoeting in het wild met een spotwaardige auto.
Dit is een set zeer mooie foto’s gemaakt door een (semi)professionele fotograaf die zijn werk graag met ons wil delen (lees: die reclame wil maken voor zijn werk). Dit is allemaal gepland en daardoor voor mij geen spot. Iemand die bijvoorbeeld een puntgave Renault 5 GT Turbo in het wild fotografeert vind ik een veel meer spot dan dit geregisseerde gebeuren.
@rhellema: geef je gelijk, maar wil je dan een afdeling “pro” op autoblog?
@tortuga: dat zou nog niet eens zo’n heel verkeerd idee zijn.
@tortuga: Goed idee!
@rhellema: helemaal gelijk
@rhellema: allereerst bedankt voor je compliment! Een paar jaar geleden begon ik met spotten en toen deelde ik de foto’s ook al hier. Door de jaren heen is dit uitgegroeid tot wat ik nu doe, maar het heeft inderdaad weinig te maken met het spotten van een paar jaar terug haha. Toch blijf ik autoblog/autojunk een leuke plek vinden om foto’s te bekijken en te delen en ik vind het leuk dat voor de professionelere shoots ook waardering is :)
@lenny98: oh maar ik kan ook absoluut genieten van je foto’s. Ik kan nog meer genieten van het feit dat je er ook zo’n succes van hebt weten te maken. Ga vooral zo door en ik hoop nog heel veel foto’s van je te mogen bewonderen.
@rhellema: Bedankt, leuk om te lezen! Ik ga mijn best ervoor doen!
Wel grappig dat de grijze benz moet opvallen en er een groene en blauwe naast worden gezet.
Bedankt voor de positieve reacties hierboven!