Koplampen gejat!
Tuig is het! Kunnen wel aan abbo afsluiten bij de schadeverzekeraar. Total count voor twee auto's:
2018: 4 x
2019: 2 x
Tuig is het! Kunnen wel aan abbo afsluiten bij de schadeverzekeraar. Total count voor twee auto's:
2018: 4 x
2019: 2 x
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.
Volvo koplampen zijn blijkbaar de nieuwe rage geworden
@ariif: dat zie je verkeerd. Dit is gewoon extreme tuning!! Meer lucht in die rappe diesel!!
In 2019 ook al 2x ja? Van een Delorean dan zeker..
@E34M5Touring: Gehe
@E34M5Touring: ?
Het komt idd steeds vaker voor, mijn vorige XC60 had zo 2 hele handige pootjes die je achter de komplamp los trok, kon je makkelijk al je lampjes vervangen, hier blijkt toch ook een nadeel aan te zitten… sterkte met de afhandeling!
@tom307: Ah het werkt dus ook bij een xc60 dankje
Wat is het punt van het achterste ruitje inslaan?
@srthellcat: denk dat het te maken heeft met de deur en vervolgens de motorkap open maken
@subarumini: vergeet dat maar
@subarumini: geen safelock??
@srthellcat: had ik gewoon even zin in, sorry
@srthellcat: minste lawaai
@justinautoblog: @stthellcat: @subarumini:
Omdat men waarschijnlijk twijfelde of de auto een autoalarm heeft, tikken ze het achterste zijruitje in. Daar is de activatie van het alarm vaak niet op aangesloten.
@granlusso: autoalarm is toch niet op vensters aangesloten. Het werkt m.i. meestal met een beweginsgsensor in het interieur.
@mashell: volgens mij is dat het verschil in de verschillende alarmklassen. Dat klasse 3 alarm slechts bewegingssensor heeft en klasse 5 ook schoksensor.
@peug206: @mashell: Meestal zit er niets op de ruiten zelf aangesloten, maar bij hogere klassen inderdaad wel. Wellicht dat de ‘ogen’ in het interieur her ook niet waarnemen als het achterste zijruitje wordt ingeslagen in plaats van een grotere ruit.
Dat ze daar toekomst inzien..
Sorry, maar fwd behoort niet tot de premiums.
@alcantara: ?? Hoezo niet?
@alcantara: Volvo is vooral in NL altijd premium geweest. Niet in elk land.
@stfu: Maar er zijn meer fwd auto’s die echt wel premium zijn. De Audi A8 is geleverd geweest zonder quattro bijvoorbeeld. Best wel premium
Wat een tuig! Instapmodellen van Volvo zijn blijkbaar ook in trek
@maarten020: led lampen voor een V40 zijn niet zoveel goedkoper als die van een v60 of 90.
Ik zie fietsers, een voetganger en een uitrit van een straat… zou je niet verwachten dat dit gebeurd op een druk punt waar de Volvo centraal goed te zien is.
Nu ook al jatten van oude gebakjes
Ik dacht eerst dat het een Mclaren 720s was.
@SimonMc: hahahah
@SimonMc: hahaha
Wel raar dat je koplampen jat, een ruitje in slaat, er foto’s van maakt en ze dan op autojunk zet..
@thijsj: waarom is dat raar?
@SimonMc: hahaha
@wceend: 2x verstuurd ..
Aardig klote zeg, heb in me box nog een setje liggen. Mocht je interesse hebben hoor ik het graag.
Heb zelf ook een v40…zit hier niet op te wachten. Hoe dan ook, van iemand zijn bezit blijf je af wat voor auto het ook is.
@t1mothys: het komt wel erg dichtbij zo
@2wheeler: schijt peentjes inderdaad
Tip: Altijd kinderslot opzetten voor de achterste rij, dat activeert tevens je alarm (moest je een alarm hebben). Zo krijgen ze de achterdeuren alvast niet open.
@dromedaris: Slim!
@dromedaris: gewoon een keer van binnen opentrekken en daarna kun je nm van buiten gewoon opendoen hoor. Ik weet niet hoe je erbij komt dat de deuren niet opengaan met kinderslot. Maar het is onjuist.
@vagtroep: omdat ze het raampke kapotslaan om langs binnen het portier te openen.
Kinderslot = voorkomen dat je langs binnen het portier kunt openen.
Wat klopt er niet aan dan?
4300 Euro kost een nieuw setje lampen…..
@rudyv: wat een geld. Voor een Alfa 146 zijn ze €200,- per setje. Voor een Punto €90,-. Tijden veranderen.
@rudyv: jaa daaaag.. waarschijnlijk een nulletje te veel getypt, tis geen Ferrari
@maarten020: setje xenon of ledjes tikt toch wel rap door…
@maarten020: ik laat je met plezier de rekening zien van mijn V40. Zelfde gebeurd vorige maand. €4300. Dat is incl afslepen en vervangend vervoer voor een week. Dus zeg, 3k voor de lampen. ;-)
@maarten020: Voor mijn gare Mazda van 2003 kost een set koplampen al €400,- en dan komen ze uit de USA
Waar is dit gebeurd? Welke regio?
@denx: Utrecht. V40/V50/V60 met xenon worden met bijna regelmaat van de klok opengebroken.
@TonB: heb zelf een s60 met xenon? Minder riskant? Woon ook in Utrecht en had over deze ’trend’ het e.e.a. gelezen.
Wauw…. ik ken het gevoel! Ben zelf ook 2x slachtoffer geweest van deze laffe daad! Bedoel… ze krijgen er max 300-350 euro, wat een kruimelaars … lol… 2x stonden ze vol in beeld! Sterker nog…. ik herkende ze alle twee direct… zaten vroeger op dezelfde school :) de straf is overigens ook om te huilen…. 2 dagen hechtenis en 150 euro boete… koplampen leveren meer op… worden eens in de zoveel tijd gepakt… politie zegt: het is gewoon een fulltime baan voor ze
@timd: is wel weer een confident-boost voor je dat je die 2 bekende stumpers niets van hun leven hebt zien maken.
@Thijsj: Als zo’n setje €300 oplevert en je doet er elke nacht 2, dan ken ik mensen die “minder” van hun leven maken ..
Momenteel in Utrecht is het een ware plaag. Mijn V40 is inmiddels 3x open gebroken (in 030).
Het is, afgaande op beelden van bewakingscamera’s, een klusje van een paar minuten.
Utrecht is een rovershol voor auto inbraak. Ze weten je nu te vinden dus iedere drie maanden komen ze oogsten. Gelukkig doet de politie helemaal niks, dus dat helpt natuurlijk ook. Pakkans voor die gasten is 0 en dan in een avondje even een paar auto’s leeg halen levert als snel meer op dan een directie salaris.
Klootzaken…. xenonlamp is rond 450 euro…. omdat er veel v40 leaserijders en buitenland worden verkocht zijn ze nu gewild.. Dit is niet leuk meer. Evt anti inbraak folie als.optie…. dan zijn.ze.10 min mee bezig
Ongelooflijk, eergisteren auto weer opgehaald en de schadehersteller wist mij te vertellen dat er in die nacht 25 Volvo’s van hun koplampen zijn beroofd. Daarnaast, zoals we al weten, zijn ook BMW’s en Audi’s in trek, waarbij in 1 geval een bepaalde Audi al 26 x in 1 jaar bij de hersteller langs is geweest omdat zijn auto leeg is geroofd. Het kan altijd erger…..
Overigens, het juiste overzicht is uiteraard:
2017: 4x
2018: 2x
Bedankt voor het opmerken!
@trz1987: bij mijn audi 4x stuur eruit gepikt in 030. Ontzettend frustrerend allemaal.
@roaldr: een disklock kopen. https://youtu.be/iYUqsKUtlqs
Bij mij helpt ie echt. Samen met alarmklasse 3 en disklock geen problemen meer van die rotdieven.
Misschien kan de zwarte doos zien waar ze zijn
Met safelock was dit niet gebeurd
Pff wat een verhalen zeg. Blij dat ik in het noorden woon.
Led is wel degelijk in trek voor de weed plantages veel licht weinig stroom.
Ook wij twee keer in drie dagen slachtoffer, tip kinderslot erop en handel waar je mototkap mee opentrekt aan de binnenkant er afdraaien aan de binnenkant, is heel simpel. Ff lastig bij olie controleren maar ja hoe vaak doe je dat.
Als extraatje sponsje met scheermessen bevestigen in handvat.
Politie komt alleen bij vinden van onderdelen of bloed dus nu krijgen ze beide. Sterkte mensen