Maserati 3500GT!
Prachtige verschijning in Berlijn, deze Maserati 3500GT. Een leuke afwisseling met al dat nieuwe spul zo'n Italiaanse klassieker, zeker in de winter wanneer de meeste klassiekers in de winterstalling staan!
Prachtige verschijning in Berlijn, deze Maserati 3500GT. Een leuke afwisseling met al dat nieuwe spul zo'n Italiaanse klassieker, zeker in de winter wanneer de meeste klassiekers in de winterstalling staan!
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.
Dit fleurt het straatbeeld wel op
Wat zou zoiets nu kosten?
@audibentley: Tussen de twee en drie ton voor een puntgaaf exemplaar, als ik de snelle zoekresultaten op google mag geloven.
@lenny98: 3.5k en voor de echt goeie gerestaureerde :) tezien ook of de classische documenten in orde zijn (allemaal) etc
@oranje123456789:
3500 euro vind ik toch wat weinig voor een prachtig exemplaar.
Als je 350 000 bedoelde zou dat inderdaad een nette schatting zijn.
Mooie spot en dito plaatjes.
@ikleesookoverautos: Bedankt!
Carrozzeria Touring ontwerp, zijn tweeling zusje is de Lancia Flamminia Coupé Gt, beide zusjes stralen een ingetogen chique van muf ruikend oud geld uit.
Schitterende auto!
Vaak ben je te bang…
Mijn scherm zit nu onder de kwijl
Wat een beeldschone auto
Deze, of een Ferrari 250 GT Lusso?
Wat een tijdloze schoonheid is die 3500GT toch ook. ?
Berlijn is toch wel een mooie stad om auto’s te spotten veel nieuw spul maar toch ook nog wel klassiekers
Wat een fantastisch mooie verschijning!
Mijn alltime favourite auto met stip op 1.
Superleggera carrosserie door Touring een geweldig klinkende zes in lijn en een prachtig interieur…..Car Heaven definitely
Ook de Sebring op basis van de 3500GT is trouwens beeldschoon.
Het gaat goed met de zaken maar de prijs ontwikkeling van deze auto’s is gewoon niet bij te benen, dus het zal altijd bij dagdromen blijven ben ik bang voor .
In Nederland geldt er een “ophokplicht” voor klassiekers, maar daarom is dit in andere landen niet ook zo.
De mijne komt regelmatig buiten, als het weer het toelaat.
(Voor alle duidelijkheid, ik woon in België)
@e28forever:
Er is geen ophokplicht, er is een ophokkeuze.
@e28forever:
benzineauto’s die tussen de 26 en 40 jaar oud zijn. Als je zo’n jonge oldtimer hebt en ervoor kiest om het kwarttarief voor Motorrijtuigenbelasting (MRB) te betalen, dan moet je auto in de wintermaanden op stal.
Afhankelijk van de keuze van de eigenaar.
Mooie foto’s! Wa voor lens?
@jamesbond007: zo een ronde!
@JamesBond007: Bedankt! Afgewisseld een Nikkor 50mm f/1.8 en een Tamron 24-70mm f/2.8!
@lenny98:
thanks! prachtige platen echt, de shallow depth of field is zeer nice, kleuren ook
Mooi ding zeg.
Wat een prachtige en elegante bolide. Dit 10 x liever dan een nieuwe.
Wow… ook supermooi in deze kleur. Ook voor mij 10x liever een wagen als deze dan een moderne supersport… (ook al zal dat puur rationeel heus de betere keuze zijn)