Fotoshoot Opel Vectra A
Hoe vaak zie je nog, het eerste type Vectra. Zeker een V6 is een schaarse verschijning. "Toevallig" stonden er twee naast elkaar! De LP-TR-52 is van mij.
Hoe vaak zie je nog, het eerste type Vectra. Zeker een V6 is een schaarse verschijning. "Toevallig" stonden er twee naast elkaar! De LP-TR-52 is van mij.
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.
Mooie foto’s en wat een nog mooi exemplaar heb je! Ik heb een hoop gezien die er helaas minder goed aan toe waren
@randomuser: Bedankt voor je reactie! Als je ze nog ziet zijn ze er vaak slechter aan toe inderdaad.
Leuk om te zien dat er hier ook liefhebbers voor zijn. En ik moet toegeven, vroeger zou ik hier niet eens naar kijken, en nu word ik er toch een beetje hebberig van :-)
@Duell: Het zijn er niet zoveel hoor, liefhebbers voor dit model! De zescilinders sterven wel aardig snel uit, plusminus nog 25 met geldige APK.
Leuke shots en wagens! Zien er nog goed uit!
@thomcarspotter: Bedankt voor je reactie!
Ik heb zelf een vectra a gehad, helaas heeft ie het niet gered. Het reed helemaal niet onaardig was ook een sedan 1.6.
@bmwfreak038: Ze willen nog wel eens last van roest hebben, haha! Die van mij is gelukkig roestvrij (gemaakt).
@peterr: ja die van mij heeft het helaas niet gered. Gave auto’s blijven het.
Nette exemplaren, beide!
Mooie exemplaren en niet verkracht zoals met de meesten gebeurt. Wij hebben jaren terug nog de Vectra 2000 gehad met digitaal display, was ook een geweldige auto!
@nigelbennisphotography: De Vectra 2000 blijft ook bijzonder! Samen met de V6 en de Turbo de uitvoering die door liefhebbers verzorgd worden!
Leuk! Altijd goed om te zien die auto’s van liefhebbers, in keurige staat! Mooie foto’s ook!
@breitling1993: We doen ons best om ze zo mooi te houden!
Wauw! Jouw Vectra is wel echt heel erg mooi! Ik ben er gewoon versteld van. Echt een prachtig exemplaar!
toen keek ik er niet naar om en ik vind het eigenlijk nog steeds geen echt mooie auto.
Zo netjes is het wel op en top 90`s glorie! heel tof!
De koning van het Soesterquartier! Zonder dollen, die ziet er zeer netjes uit, en de wielmaat is zelfs modern te noemen.
Zien er allebei nog top uit zeg! Liefhebberij kan ik altijd wel waarderen, zeker voor dit soort ‘doorsnee’ modellen die helemaal eigenlijk niet zo doorsnee meer zijn. En met v6 al helemaal gaaf! Nog veel fijne kms
Nog rijles gehad in zo’n Vectra A. Een 1.8 GT als ik het me goed herinner. Was comfortabeler dan de Audi 80 die m’n ouders in die tijd reden.
Fraaie auto’s, leuk dat je dit met ons deelt.
Mooi plekkie daar bij de wagenwerkplaats in Amersfoort. Soesterkwartier!! Mooie wagen man! Koesteren
@tenaci: Sowieso is de wagenwerkplaats een prachtige plek om te hobbyen.
Zien er netjes uit, dit model heeft wel wat.
Gaaf hoor. Heb de Vectra A altijd wel een mooie auto gevonden. Jammer dat je ze nog maar zelden ziet.
Die zien er nog prachtig uit! Zal veel aan gebeurd zijn, of viel dat wel mee?
@parttimeautospotter: Ik heb bij die van mij wat schoonheidsfoutjes laten herstellen ja. Daarnaast heeft de auto een detailbeurt gekregen en is ‘ie in een glascoating gezet!
@peterr: en die uitlaten zijn standaard?
@e550: Bij mij zit de originele uitlaat eronder. Op het zilvergrijze exemplaar niet!
Altijd wel mooie autos gevonden. Net als de oude Omega.
Ik heb niet zoveel met dit merk.
Maar ik ben altijd voorstander van het conserveren van een mooie V6
Erg mooie Vectra’s! De v6 wordt helaas schaars. Helemaal de handgeschakelde sedans zijn er nog maar weinig van
@599fiorano: Drie op de weg om precies te zijn. Hatchbacks zijn nog zeldzamer.
Eindelijk een Opel Vectra A V6 op Autoblog! Er zijn er nog maar 20 en het wordt snel vergeten.
Momenteel heb ik al 10 jaar een Sedan V6 met handbak(7 ooit verkocht, 3 nog met APK). Mijn auto is zeker niet zo mooi als deze twee exemplaren! Wel een unieke auto geworden door de aanpassingen.
Netjes hoor
Zo te zien worden deze 2 Vectra goed verzorgt en hier kun je nog jaren plezier ervan hebben.
Hier gaat mijn opel hart sneller van kloppen.
Wat een mooie exemplaren.
Een schitterend exemplaar heb je.
Wees er maar zuinig op, de meesten zijn of verneukt, of verbouwd of weggerot.
Ik heb best wat km’s in een Vectra B V6 x25xe handbak gereden, was een prettige kar voor z’n tijd.
Puntje op de i voor deze 2. De frontlip eraf, staat niet en hoort er niet op. Uitlaat recht hangen en beide pijpjes oppoetsen.
De Turbo wielen staan er goed onder.
Waar zijn de motor afdek kappen gebleven?
@stekkerbak: de originele afdekplaat past niet meer omdat we beide onze lekkende kunststof kleppendeksels hebben vervangen voor alu exemplaren van een b vectra v6, hierdoor zit de oliedop op een andere plaats
@stekkerbak: Smaken verschillen wat betreft de bumperlip. Ik vind juist dat deze net wat extra biedt. De afdekkap mist inderdaad nog, zie de uitleg van Ronald!
Was een schuifdak standaard op deze uitvoering ?
Vind de donkere de mooiere om te zien (en wetende, dat er een stndaard uitlaat onder zit). Is dat ook degene met het vetlederen bankstel erin ?
@amghans: Het schuifdak is standaard op de CDX uitvoering, dit kwam echter te vervallen wanneer je voor airco koos. Die van mij heeft inderdaad het vol lederen interieur!
Gave bak! Laatst nog in Heerlen een i500 sw gespot
Mooi! Ik heb er mijn rijbewijs in gehaald. Een vriend van mij heeft nog een witte 2000 16V gehad.
Is toch wel een klassieker nu aan het worden. Droogt goed op.
Als het nou een Senator was kon ik me er nog wel wat bij voorstellen, maar liefhebber van een Vectra…
Ik wist niet dat dat überhaupt kon..
Foto 7 is het meest toepasselijk voor deze opeltjes. M’n pa heeft er midden jaren 90 ook zo’n ding gehad. Problemen alom, snel ingeruild voor een Mazda. Stuk betrouwbaarder.
Mooie auto Peter! Zuinig op zijn; altijd leuk om iets te rijden waar je trots op bent!
Laat de negatieve reacties maar achter je hoor; iedereen heeft zo zijn liefde. Mooi toch!
Alle plezier gewenst
Heel erg leuk om ze zo te zien in sublieme staat!!
Rijst heerlijk zo’n vectra a v6.
Ik heb nog een handgeschakelde v6 hatchback