Drophead
Al een paar keer in Amsterdam zien rijden maar nog nooit op de foto kunnen zetten. Nu stond hij mooi te wezen bij Zandvoort aan Zee!
Al een paar keer in Amsterdam zien rijden maar nog nooit op de foto kunnen zetten. Nu stond hij mooi te wezen bij Zandvoort aan Zee!
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.
Imposante spot! Vind die koplampen echter niet om te pruimen.
>Al een paar keer in Amsterdam zien rijden maar nog nooit op de foto kunnen zetten.
Ik wilde net zeggen: verbaast me dat je m zelf nog niet hebt gespot.
En eerlijk gezegd: ik vind m op deze foto’s toch t mooist. Dakloze Rolls + boulevard ?
Sorry, maar elke keer dat deze auto voorbij komt zingt het door mijn hoofd. Ik typ het maar even, dan ben ik er van af:
Drophead Gorgeous.
Gelijk op een mooi plekje zo aan de kust. Lekker cruisen! Indrukwekkende wagen nog steeds, nice pics!
@Maurice16: Zandvoort? Een mooi plekje?
Voor sommigen is alles wat veel geld kost mooi, gewoon omdat het veel kost. Domheid in het kwadraat.
@jannemaneke: wat een bekrompen reactie. De één vindt dit een schitterende auto (ik val daar onder), de ander niets. Heeft weinig met het prijskaartje te maken.
@jannemaneke: de auto op zich vind ik niet mooi. De afwerking en details zijn fantastisch.
Altijd leuk om een Rolls naast een andere wagen te zien staan. Formaat vrachtwagen zijn die dingen!
Bizar hoe de eigenaar (m/v) de velgen wil sparen en door 10cm van de stoep te staan voor een 1/4 uit het parkeervak staan. Hilarisch.
@bischero: die sorento ervoor past ook niet in het parkeervakje
@bischero: niet zo beroerd geparkeerd vind ik.
Waarom toch altijd weer al die afgunst. Een Roller is gewoon groot, kijk even naar de auto’s die erachter staan. Ooit in een Rolls van deze generatie gezeten? Je zweeft over de weg in totale stilte…heerlijk!
‘Mooi te wezen’.. Smaken verschillen, vind het persoonlijk een gedrocht…
Gaaf! Ik reed net nog achter deze Rolls in Aerdenhout. Wat een bakbeest zeg!