kijkje in Spyker fabriek zeewolde
toen het nog in Zeewolde zat uiteraard. nu zit op deze plek, Van Amersfoort Racing (VAR)waar Max heeft opgezeten.
ze zijn nu naar Engeland verhuisd met hun kantoor en aardig wat auto's.
ze hebben nog wel een opslag met een paar auto's staan in Nederland maar daar wordt niet echt veel gebouwd.
zoals als je kunt zien staat er nog genoeg binnen helaas maken ze niet echt meer iets. met de nieuwe Preliator ben ik benieuwd hoe veel er van waar komt.
de SUV die nooit in productie is gekomen.
Spyker heeft ongeveer hier in zeewolde 250-300 auto gemaakt. als het moet komen met de nieuwe Preliator dan worden daar 50 stuks van gemaakt.
Kom je toevallig zelf uit zeewolde?
@daanzanting: ja :)
@lexusfan: ik wist nog niet dat er ook Ab gebruikers in zeewolde wonen, ik woon daar ook?
@daanzanting: Hahaha nice. Ik weet dat er nog 4 andere AB gebruikers uit zeewolde komen. Dus we zijn niet de enige hoor :p
@lexusfan: ik ken iemand die daar woont. Telt dat ook?
@daanzanting: Dat je er überhaupt wilt wonen, kan ik al niet snappen.
@roppp: nou ik woon nog thuis en voorlopig heb ik nog niks te willen als het gaat om ergens anders wonen
@daanzanting: jij houdt van iedereen in zeewolde bij welke app ze gebruiken ?
@dnadave: uhm nee, hoezo?
@lexusfan: Staat dat er of stond dat er?
@daanzanting: Ik kom ook uit Zeewolde
Die suv is dik, maar hij mist iets…
@bugatti2405: Een schroef om te varen.
@bugatti2405: een nummerplaat
@bugatti2405: verhoudingen. Wat n walvis man…
@bugatti2405: realiteit
Het blijft jammer dat dit geem succes geworden is. Zulke mooie wagens.
@jeppie: die achterkant is vreselijk!
Cool
Die lm gt is zo geil…
Staat nog één hoop leuks inderdaad. Kan ik niet voor weinig daar die f1 ophalen of zo een chassis meenemen?
Ik woonde er vlakbij op het Horsterveld. Fietste er vaak langs om een glimp op te vangen van een Spyker. Das war einmal…. ?
@tenaci: ben der ook vaak langs gefietst. Ooit ook een bij de wasstraat gezien. Maar verder hebben ze altijd die deuren naar beneden idd. Vond ik ook altijd erg jammer.
@lexusfan: waarschijnlijk was die deur naar beneden om dit soort fotos te voorkomen en waarschijnlijk is er ook verteld om geen fotos te maken binnen en anders om ze prive te houden en niet openlijk op internet te zetten zoals hier op ab
@lexusfan: ik heb altijd meegeholpen met de intocht van de Sint in Zeewolde en we hebben ooit een keer een Spyker mogen lenen waarmee Pieten door Zeewolde zijn gereden. Heb er toen zelf ook even in gezeten (niet gereden helaas).
@tenaci: Nice leuke ervaring lijkt mij dat :)
Jezus. Waarom wordt dat spul niet verkocht?
Komt toch wel heeel dichtbij zo!
Leuke foto’s, zeker die SSUV heeft toch ook wel veel uitstraling. Spijtig dat het zo is afgelopen met Spyker. Maar 250-300 auto’s, ik kan niet geloven dat ze er zoveel hebben kunnen maken.
@Duell: Spyker leeft nog steeds….
Zonde… die zwarte op foto 1
@realracing3: inwoner met een migratieverleden*
Man man man wat blijft t toch zonde, auto’s zijn werkelijk tijdloos, hoe oud is zo’n C8 nou, 15 jaar? Tov maserati gt, Continental / xkr ziet t er nog steeds zoveel moderner uit!
@panam1: Viel mij ook meteen op … en ook gewoon nog steeds mooi en uniek (qua interieur) :)
Op foto 4 is goed te zien dat die SUV nog niet klaar was voor serie productie. Wat een naden zeg…
Kan je hier gewoon naar binnen lopen? @Lexusfan
@thomcarspotter: nee dat lukt niet. dat ik binnen ben geweest was dan ook om een andere reden.
Kantoor zit niet in Engeland. Auto’s zijn wel verspreid geweest in opslagen in Nederland en Coventry, maar alles is betaald en alles staat weer in Zeewolde.
Info uit eerste hand ;).
Ben deze zomer nog bij de fabriek geweest om wat onderdelen te halen. Afgelopen maandag nog een paar onderdelen mogen ontvangen van een goede bekende van Victor, waaronder achterlichten en een paar balijnen van de zeldzame Spyder-kap.
@madvillain: oh dat dacht ik altijd:) heb het een tijd geleden gehoorde deze informatie dus kan wel wat veranderd zijn. en ik zie ook wat meer leven bij de fabriek.
maar waar zit het kantoor dan?
@lexusfan: heeft al eens op autoblog gestaan, een hokje boven een kapperszaak ergens in het land. Geloofde het niet en had het nagevragen, en het blijkt toch echt te kloppen.
@madvillain: Er worden geen Spykers meer in Nederland gebouwd. Een handvol Ailerons worden nu in Engeland gebouwd voor de far-east markt.
@spyker207: Ik weet dat er geen meer gemaakt worden. Wel is de opslag van de auto’s weer in Zeewolde.
Dit jaar ben ik dus nog in de fabriek geweest voor die onderdelen voor mijn Spyker. Toen waren ze daar nog een wagen aan het bouwen voor een Rus, die de zijne total loss had gereden op een lantarenpaal. Werd een ander chassis en motor gebruikt.
Die Aileron is toch wel echt een pareltje!
@jasbelle: Echt he!.. prachtig!
Tjonge, wat staat daar een hoop kapitaal te verdampen. Jammer dat VM niet eens openheid van zaken geeft.
Over 50 jaar zijn dit allemaal barnfinds
Ik heb ook verroeste spijkers in de garage
@ex-fan: Spykers roesten niet…
@spyker207: serieus?
De spijkers in mijn schuur wel, ik denk op de zelfde wijze als die van ex-fan.
@rulefollower: Dan heb ik toch een betere Spyker in mijn garage dan jij;)
Muller met zijn grote muil en die Preliator van hem.. komt níks van terecht. Heel zonde, dat wel.
Daar staan toch auto’s die echt AF lijken. Kun je er niet een paar stelen zeg maar als nationaal erfgoed. Ze blijven prachtig.Ik vergelijk ze altijd met een peperduur Zwitsers horloge.Zoveel mooie details.
@Alfarobert: De détails zijn inderdaad prachtig, maar de auto’s op zich kan ik nog steeds niet mooi vinden.
Die D8 P.t.P blijft een aparte bak… Voor de rest super wagens natuurlijk!