E46/5
De BMW E46 3 serie Compact ofterwijl E46/5. Een 316ti om precies te zijn. Het is één van de minst gewilde BMW's. Maar met zijn perfecte 50/50 gewichtsverdeling, achterwielaandrijving en klein formaat is het een heerlijk sturend model! Als eerste auto ben ik er dan ook zeer tevreden mee en heb ik ondertussen de eerste paar duizend kilometer er op zitten.
Leuke auto hoor. Je moet rijden in een auto waar je zelf blij mee bent en als eerste auto is dit een prima keuze. Nog plannen, of laat je ‘m eerst zo?
@mk1racer: hij blijft volledig origineel. Dus voorlopig geen plannen op wat onderhoud na
Leuk ding!
Foto 1 is gaaf! Ik vind het zelf niet echt een mooie BMW maar zolang jij er blij mee bent is het toch goed? :)
@dutchoutlaw: bedankt! Was wel lastig om te maken met alle instellingen include focus op handmatig. Maar ja op een rustige weg met cruisecontrol was het wel te doen haha
@raoulkroes: Oh okè, hij is iig goed gelukt! :)
Mooi ding!! Stond ie in z’n 3 of 4 tijdend deze foto?
@pand: in de 4!
Heee eindelijk een mede “compacter”! Gefeliciteerd, hij ziet er nog strak uit.
@2wheeler: Dank je! Wat voor een uitvoering heb je? Ziet er strak uit maar heeft onderhuids helaas wel wat onderhoud nodig…
@raoulkroes: ik heb een e46 318 met M goodies, volledig buiten en binnen (inclusief de zetels). Ik vind het i.t.t. de meeste mensen een mooie wagen die goed met de tijd mee komt qua looks.
Helaas heeft de vorige eigenaar wel voor wat krasjes gezorgd op de achter- en voorbumper maar soit. Met 13 jaar en 180K km’s op de teller kan het ook niet anders.
Zelf geen fan maar hé als 1ste auto helemaal niet verkeerd en zoals je zelf ook aangeeft een lekker sturend ding, veel plezier ermee!
Als ik jou was zou ik even zilveren tellerringen plaatsen, is kort werk, maar de tellerbak ziet er 10 jaar jonger uit.
Nette auto! Have fun with it