Cambiocorsa shoot
Afgelopen week op pad geweest met de nieuwe aanwinst van een vriend van me, wat een heerlijk klinkende Italiaanse sportwagen!
Afgelopen week op pad geweest met de nieuwe aanwinst van een vriend van me, wat een heerlijk klinkende Italiaanse sportwagen!
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Mooie shoot! Goed bezig. Mooi onderwerp ook natuurlijk?
Mooie plaatjes dito auto!
Ik wilde een paar foto’s uitzoeken om op te reageren, maar ze zijn gewoon allemaal mooi! Gaaf hoor!
Bedankt mannen!
Mooie foto’s! Zo’n Maserati klinkt heel lekker, prijzen vallen ook mee, maar hij moet het niet van de looks hebben. Nogal lompe ouwe mannen GT.
@gash:
Ah, ouwe mannen gt precies…
Zou er met plezier in rondrijden.
Op 1 of andere manier kan Maserati telkens een auto op de markt brengen die meer stijl heeft dan de concurrenten.
Alleen al daarom vind ik het een fantastisch merk :-)
Prachtige foto’s (en auto). Chapeau!
Rukmomentje, fapfapfapfap
Kudo’s voor foto 10! Benen alweer uit de nek inmiddels? ??
Mag dat wel? Met die blanco kenteken rijden?
Erg mooie auto, en ook mooie foto’s.
Deze Maserati gaat ooit nog wel meer waardering krijgen, zulke mooie verhoudingen hebben ze tegenwoordig niet meer.
In tegenstelling tot de meeste, vind ik deze achterlichten trouwens vele malen beter staan dan de boemerangs…
@reactief:
Geef ik je volledig gelijk in.
Die boemerangs waren op zich wel een leuke gimmick, maar deze achterlichten staan de wagen toch beter..
@Dimglor: echt niet . De boomrang lichten van de 3200 gt staan veel beter. Ik vond dit echt heel lelijk erop staan. Maar het moest voor de USA markt geloof ik.
Wat gaaf zeg! Goeie fotos ook.
@lenny98: erg dikke plaatjes, complimenten hoor!!! Schitterende auto ook!
Ah, de auto van Eno!
Moet ‘ie meenemen naar Klassiekers op de Koffie!
Mooie. Mooie foto’s ook. Sportuitlaat zo te zien.
Foto 9 foto v/d maand!!
Bedankt voor de complimenten over de foto’s en het uitlichten!??