Net in Amsterdam gespot. Helaas maar 1 foto, zat eerst minuut lang te staren en kentekencheck te doen, toen auto ineens gestart werd precies toen ik de foto nam en toen dus bleek dat de bestuurster erin zat, waardoor ik maar wegliep :p
Waar de Clio 3 RS grote verschillen had met de gewone versie en veel dikker was, vind ik de huidige generatie erg anoniem. Het model spreekt me sowieso het minste aan van alle generaties.
Vind hem niet bepaald bijzonder.
@murica: en wat rijdt u als ik vragen mag?
@noachristoffel: Wat heeft dat er mee te maken?
@noachristoffel: ik vind hem ook niet echt bijzonder
@noachristoffel: Wat heeft dat ermee te maken? Ik geef gewoon een mening.
@noachristoffel: dat doet er toch niks toe?
@noachristoffel: hij heeft een M6, dus?
@murica: dan doe eerst en proefrit ;) wat een bommertje…
Wauw, een Renault…..
@oemplus: ik kan je vertellen, dat met een omgebouwde variant van deze, een (Clio Cup) over Vallelunga te rijden. Dit niet zomaar ‘een Renault’ is.
@rvds15: zal best, maar iets met een aap en een gouden ring…
@oemplus: niet alleen en Renault, maar een RenaultSport Clio Trophy met 220 PK en met een van het best onderstel ;) echt zeldzaam!! Top!
Waar de Clio 3 RS grote verschillen had met de gewone versie en veel dikker was, vind ik de huidige generatie erg anoniem. Het model spreekt me sowieso het minste aan van alle generaties.
Ik vind deze Clio Trophy echt prachtig! Misschien en beetje onopvallend, maar dat is goed denk ik en rijd echt fantastisch!! Giant killer :)
WoW! Deze Renault is geen gewone Renault en ook geen gewone RS, maar een van de 16 (! tot nu toe) Clio RS Trophy’s in Nederland. Is echt bijzonder ;)