Mijn Audi A4
Dit is mijn Audi A4 die ik hier en daar wat aangepast heb. Voor de kentekencheckers, het is een 1.8 TFSI origineel 120pk maar naar een mooie 210 pk door een chip op maat van VAG Techniek en custom uitlaat.
Dit is mijn Audi A4 die ik hier en daar wat aangepast heb. Voor de kentekencheckers, het is een 1.8 TFSI origineel 120pk maar naar een mooie 210 pk door een chip op maat van VAG Techniek en custom uitlaat.
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.
?
Coole auto!
Hele gave auto! Ziet er ook wel grappig uit op zn hoogste stand haha.
Is het nog een beetje te rijden als ie op zn laagst staat?
@wimbraber: ik kan dan wel rijden maar niet echt sturen. Dus over de snelweg kan het wel. Alleen dan staan de balgen op 0 bar en heeft ie dus ook totaal geen vering. Rijdt niet echt lekker dan.
dikke chip!
Leuk!
Mooi gedaan! Niks geen saaie Audi dit
@rob_a4sedan op Instagram voor mensen die mijn auto willen volgen.
Is die kentekenplaat in de kleine vorm zo toegestaan eigenlijk, ik hoor vaak verhalen via via maar aangezien jij het zelf hebt, kun je me hier misschien wat meer over vertellen.
@chekthem: Deze platen zijn alleen toegestaan op een auto die hier voor gekeurd is. Deze auto moet dan een 18.2 type goedkeuring hebben op het kentekenbewijs. Dit komt alleen op een auto wanneer de auto in Nederland ingevoerd wordt en geen ruimte heeft voor een normale plaat, denk aan USA kentekenuitsparing. Mijn auto is hier niet voor gekeurd en ik heb dit kenteken er alleen op wanneer ik naar een meeting ga (zit bevestigd met zuignapjes). Normaal rij ik met een normale plaat op de grill.
Vind het merendeel wel leuk om te zien! Alleen de kentekenplaat aan de voorkant is niet mijn smaak.
Maar het is jou auto en je hebt hem naar jou smaak aangepast dus chapeau !
@rw1994: Ik rij normaal ook met een normale plaat voorop. Die kleine plaat alleen naar meetings. Ik vind het er lekker agressief uit zien.
Super dik!
Prachtige auto, zijn die velgen van HRE? Ze zijn namelijk wel heel mooi.
@audiisthebest: Nee dit zijn Rotiform SNA 20″.
@smex: o Oke, dank je. Ik vond ze namelijk best wel lijken op de HRE P101
Liever standaard a4
Heel vet! Is er trouwens een reden dat je geen xenon OEM koplamp units monteert ? Aan de kosten zal het vast niet liggen! Ik wil trouwens ook een deze weken gaan kijken naar een copy wrap van de oer Quattro op mijn RS4
@timd: Op het moment ligt het eigenlijk wel aan de kosten. Heb nog wel meer aanpassingen op de planning staan maar heb pas geleden een huis gekocht dus ik moet even wat besparen haha.
@smex: AH! Nou moet zeggen dat ik het bij dit type A4 ook niet heel vervelend vind, de facelift type led zijn daarintegen wel weer erg dik! Wat wil je nog meer veranderen ?
@timd: niet iedereen heeft genoeg geld, maar dat jij nou toevallig genoeg geld hebt voor een Rs4
@pieterwezep: deze reactie slaat nergens op ;)..
Bah vieze pauper bak jammer van de orginele A4
@tukker123: laat je mening even voor je alsjeblieft.
Allemachtig, hoe kun je een auto zo verneuken?
@bombaliali: waarom ben jij zo verneukt?
@bombaliali: Ja gewoon, airride, velgen, wrapje, paar onderdelen hier en daar. Ik hou er gewoon niet van een standaard auto te rijden. Maar ieder zijn smaak natuurlijk. ??
??? super gaaf jij hebt tenminste smaak
Als de auto zwart was, was die gewoon dik maar ook nog chique, nu is die gewoon Bruut!
Vet dat je dit gewoon zo doet, een auto helemaal aanpassen zoals jij wil! Het zal niet iedereens zijn smaak zijn maar f*ck wat andere denken