AUDI S5 Cabriolet
Na een zonnige middag open dak rijden een paar foto's geschoten van deze prachtig uitgevoerde AUDI S5!
Na een zonnige middag open dak rijden een paar foto's geschoten van deze prachtig uitgevoerde AUDI S5!
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.
Foto is totaal niet zonning,en dan zo’n nep flare. Dat maakt het erg onrealistisch
@zweed: en of t zonnig was! Met die flare, helemaal mee eens, was beetje aan t experimenteren met Photoshop
@zweed: ziet er gewoon netjes uit hoor! Niet iedereen is een prof…..
Echt een van m’n favoriete auto’s. Wat een feest om in te rijden. Misschien toch maar een keer aanschaffen
Wat gek. Het kenteken correspondeert niet?
@pieterpoes: klopt, kenteken verandert:)
Aha ik dacht al! Dan vraag ik het maar. Twin turbo v6 met 333pk? Voelt hij dan lichtvoetiger in de neus dan de rs5 met v8?
@pieterpoes: heb beide gereden. De s5 cabrio dik 10.000 km en de rs5 met een proefrit. Kwa snelheid is het verschil niet zo groot. Het hoogtoerige van de v8 maakt de rs5 speciaal. Maar de s5 met v6 supercharger ploft wel heel lekker bij het flipperen. Vooral met de kap open. Wat heb ik van deze auto genoten. Kwa bochtengedrag ontloopt t elkaar niet veel wat mij betreft!
@kevincck: toch wil je stiekem de RS5 lijkt me!?
Gave wagen, wel eens mee meegereden, ook een cabrio. Houd zich heel goed in de bochten voor zn 1850kg , rete snel en zeker op individual lekkere gasrespons en plofjes bij het schakelen, gave sensatie ook dat je door de supercharger steeds meer kracht krijgt hoe hoger je in de toeren gaat. Mooie wagen!
@ghost ja maar dat is echt alleen door het uiterlijk wat dan doorslaggevend is. Moet wel zeggen de rs5 was een coupe en de s5 een cabrio.