McLaren 570s
Gespot door mijn moeder McLaren 570s. sorry voor de wazige foto's helaas niet zelf gezien en de foto's dus ook niet zelf gemaakt.
Gespot door mijn moeder McLaren 570s. sorry voor de wazige foto's helaas niet zelf gezien en de foto's dus ook niet zelf gemaakt.
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.
Wazige foto’s? Zie maar één scherpe foto.
@basfiz: dus wazige foto’s
@keeper1: Nee, dus wazige foto, foto’s zijn er meer dan 1.
Met die andere foto’s is iets fout gegaan
Geinig autootje, maar hij ooft wel heel klein…Alleen geschikt voor tuinkabouters?
@maarten020: Hij is ietsjes groter dan de 650S…
@maarten020: valt mee, 570s is zelfs langer dan 650s
Mooie foto
NEERLANDS
Wel nice dat je moeder voor je spot ;)
Toffe moeder heb je dan, mijn moeder zou niet eens merken of zo’n auto bijzonder is, en als ze het wel merkt maakt ze er geen foto’s van.
@mercedesclk350: mijn vader maakte niet eens een foto van een Laferrari….
Ik zou trots zijn op je moeder!
Geef mij ook zo n moeder! Mijn moeder spot niks en ik probeer haar juist van haar mobiel af te houden zeker achter het stuur! Als ik ergens een hekel aan heb… En dan niet bellen maar meer appen enzo!
Vind de McLarens nooit zo, heb je geen foto van je moeder?
@kenner: ??
@kenner: messcherp en meedogenloos, haha!
Zou der doen.
@mikkeloentje: fatsoen ver te zoeken
@mikkeloentje: ik denk dat jij op geenstijl en dumpert moet wezen.
@kenner – daar zijn andere sites voor. ?
Had eerder rond de 700 pk verwacht . . .
Blijft bijzonder!
Mag dat in NL van zo’n sticker kenteken?? Nooit geweten, wat kost zo’n sticker?
@Leemster; nee officieel mag dat niet. Mara van een afstand lijkt het net een “gewone”kentekenplaat. En ik denk dat als je de eigenaar van zo’n dure auto ben er niet echt mee kan zitten als hij een keertje aan de kant zou worden gezet vanwege die sticker.(Bekeuring)
Ik zie nu net dat de auto zakelijk geregistreerd is. Dus waarschijnlijk van een autobedrijf.
@leemster. Nee sticker mag niet, maar scherpe uitstekende delen ook niet. Dat is dus lastig als je een plaat moet monteren terwijl er geen ruimte voor is (bij typegoedkeuring bestaat geen regelgeving voor positie voorste plaat). Ik heb mijn stickerbekeuring voor het Hof voor laten komen en heb de bumper van mijn auto meegenomen. Ik zeg prima zeg het maar. Sticker is verkeersveilig, kentekenplaat oké maar dan ook geen aansprakelijkheid als ik iemand de voeten er mee afsnijd. Resultaat een riante onkostenvergoeding ontvangen die hoger was dan de bekeuring.
@kwatkam: wat rij je dan, als ik mag vragen?
@Milano in de buurt zijn niet echt bedrijven met zulke exclusieve auto’s dus zou het niet weten
Vandaag nog zien rijden bij Lemmer op de A6
@leemster, ik heb een Midas Gold convertible met een tamelijk dikke motor die veel koeling nodig heeft. Zoiezo rijden er veel kitcars met sticker platen omdat het vaak kleine auto’s zijn met een neus die alleen maar uit gaas bestaat.
@kwatkam: wat n stoer wagentje, ik kende deze nog niet. Welke kleur heeft die van jou
@leemster de blauwe http://i1094.photobucket.com/albums/i444/midasracer/My%20Midas%20Gold%20Convertible/IMG_0859.jpg