Pagani Huayra bij Thijs Timmermans
De eerste en enige Pagani Huayra in NL! Gespot bij Thijs Timmermans (waarschijnlijk ook in persoonlijk bezit van Thijs Timmermans). Niet zelf gespot, credits to: Jules
De eerste en enige Pagani Huayra in NL! Gespot bij Thijs Timmermans (waarschijnlijk ook in persoonlijk bezit van Thijs Timmermans). Niet zelf gespot, credits to: Jules
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.
Prachtig! Enig detail wat ik minder vind, is dat die actieve aero-flapjes voor niet ook rood zijn! Voor rest, machtig mooi!
Ho-ly shit
Shiiit
Tering
Blijft hij daar staan?
Wat gaaf zeg!
Nondeju zeg! Nu hopen dat die platen binnenkort geel zijn…
Niceeee, ben erg fan van Pagani
Heeeel cool!!
Nu nog even langs de RDW voor een kenteken, mag je mooi 500k aftikken.
Thijs Timmermans heeft ook altijd mooie auto’s staat. Heb bij hem begin dit jaar de Brabus 850 rocket E combi proefgereden.
@cpp1: potentiële koper? Of gewoon zomer proefgereden (als dat kan bij zo’n dure auto), als ik vragen mag? :P :D
@cpp1: vertel?
Wat een beauty ?
Op nl platen zou het toch wel 1van de meest exclusieve in nederland zijn toch?
@bempi42: Niet een van, dé meest exclusive.
@basfiz: Bugatti Veyron Grand Sport WRC is toch nog steeds de meest exclusieve ? (slechts 8 stuks ter wereld)
Vet! Alhoewel ik hem niet mooi vind.
@americanmuslecarlover: ik vind ‘m eigenlijk ook niet erg mooi. Ben meer een fan van Koenigsegg en Bugatti (ja ik vind Bugatti’s mooi). Maarja, het blijft toch bijzonder zo’n Pagani!
@rochester: Same. Koënigsegg is mijn favoriete merk, en ja ik vind de Veyron ook mooi. Hand er van af hoe die samengestelt is.
@rochester: ??
Oeehh daar houden we van!
Vanwaar de gedachte dat dit een persoonlijk bezit zou zijn? Aangezien er niets van timmermans zelf is.
@tomperignon: haha +1