Ferrari F40
De foto's die ik upload heb ik zelf gemaakt (dit zet ik er bij om vragen te voorkomen).Monaco afgelopen zomer. Ik ben nog nooit zo jaloers geweest op een kind/baby/peuter..
De foto's die ik upload heb ik zelf gemaakt (dit zet ik er bij om vragen te voorkomen).Monaco afgelopen zomer. Ik ben nog nooit zo jaloers geweest op een kind/baby/peuter..
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.
Heb je de foto’s wel zelf gemaakt?
Pff lees eerst eens voordat je iets vraagt..
Ik citeer uit de tekst bij de foto’s:
‘De foto’s die ik upload heb ik zelf gemaakt (dit zet ik er bij om vragen te voorkomen).’
@replicant: dat je die reactie serieus neemt…v
De enige topspot tot zover vandaag.
Mooie platen!
Waarom zet je dat in de beschrijving?
En hoe weten we dat je niet liegt?
@thomcarspotter:
Ik hoop dat je serieus bent, anders vind ik het niveau hier op AB erg teleurstellend.
Als je me niet geloofd, zoek Gemaskerde Muchacho (zie logo) en vraag het daar. je zult zien dat, verrassend, ik dat ben.
@replicant: ja ik ben serieus, het is niet de eerste keer dat ik internet fotos voorbij zien komen hier.
-edit: nutteloze bijdrage-
Ik geloof je wel…echter bij sommige mensen is het frappant dat als ze een echte topspot hebben zoals een am one 77 dat ze maar 1 foto posten
Wauw, indrukwekkende platen! Waarmee heb je ze geschoten?
Met een Canon 500D. Nu moet ik zeggen dat het ook fantastisch weer was. Ik zou nog wel graag, ooit, een lens willen hebben waar je foto’s met een lager diafragma kan schieten waardoor de scherpte/diepte er wat beter uit komt. Dat vind ik zelf nog wat minder.
dat zal moeilijk zijn voor zijn pa s’ochtend’s en auto uit kiezen zou zowat een schema moeten maken:)