Aston Martin Vanquish 2013
Gister gingen we naar het concert van coldplay in Koln. Ik heb toch nog even getwijfeld of ik mijn camera wel mee zou nemen, gelukkig toch gedaan! Dat leverde deze geweldige spot op. Toen ik eerst in de spiegel keek dacht ik misschien een virage? Dacht nog, nee kan geen vaquish zijn! En ja hoor, het was een vanquish. Echt een geweldig mooie auto, mijn vader ging er nog achteraan, reed goed hard. Zou dit nog een tester zijn? Kleur staat hem ook prachtig!
Misschien handig om volgende keer de tas goed in de koffer te doen, beste Aston rijder.
Zeer mooi geworden!
zo “in het echt” vind ik hem er wel mooi uit zien
Jep, nog een pre-productie testwagen. Fabrikanten testen nog een lange tijd hun wagens, ook als deze al onthuld zijn. Als dit de autobahn is waar je nog even zo hard mag/durft/kan als je wil, dan denk ik dat ze deze wagen hier zullen gebruiken om tests te doen voor een lange tijd hard te rijden. Mercedes-Benz heeft met de SLS ook nog een tijd doorgetest. Tsja, en pre-productie testwagens… Al die exemplaren worden na het testen bij het grofvuil gezet en in de shredder gedaan.
@theblackstig: Dat komt doordat ze niet voldoen aan de standaarden die Aston stelt voor hun productievoertuigen (volgens TS16949). Daarin worden eisen aan het productieproces gesteld, en volledig handgebouwde en in elkaar geflanste prototypes voldoen daar niet aan.
super gaaf!
sowieso mijn favo AM!
Zonde om ze in de schredder te gooien.Ik bied 1000 euro voor 1 exemplaar
Prachtige wagen
Mag ik vragen welke snelweg dit dan is?
Ik heb een half jaartje wekelijks op en neer gereden van koln naar Veenendaal. Maar dit stukje snelweg komt mij even niet bekend voor!
Wel dikke spot trouwens! Echt gaaf die achterlichten! Wat een plaatje.
@kliko: Nee daar kom je ook niet als je van Köln naar Veenendaal rijdt. Dit is de snelweg van Aachen naar Köln. De a4.
Was even wennen aan al die carbon opsmuk en harde lijnen, maar vind deze Vanquish nou toch minstens of misschien zelfs mooier dan de DBS!
Een zeer mooie wagen!
Het concert was trouwens geweldig, was er zelf ook! De file ernaartoe en vanaf minder haha;)