20 Sprinters voor Quattrotax
Het jong taxibedrijf Quattrotax uit Tilburg heeft een forse investering gedaan in het wagenpark. Maar liefst 20 Mercedes-Benz Sprinters 311 CDI werden aan de vloot toegevoegd. De Mercedes-Benz bestelwagens zijn door Tribus omgebouwd zodat deze multifunctioneel inzetbaar zijn.Op de Foto: Roland Janssen (Quattrotax), Martien van der Wou (Quattrotax), Bas Verboord (Rüttchen Tilburg), Jan van Nunen (Quattrotax) en Johan Diepstraten (Quattrotax)
En als het goed is hebben ze ook een berg Caddy’s aangeschaft. Vroeg me al af wat het moest betekenen. Een aardige investering in deze tijd.
Gelukkig hebben ze er meer sprinters bij gekocht, want in die caddy’s kun je niet eens normaal instappen. Vooral de ouderen mensen hebben daar last van.
Wat een lelijke kleur