Blingbling 8C
Alfa Romeo met blingbling velgen.Dit zou verboden moeten worden.Dit slaat nergens op natuurlijk!
Alfa Romeo met blingbling velgen.Dit zou verboden moeten worden.Dit slaat nergens op natuurlijk!
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.
vind het wel wat hebben
lekker ouderwets die velgen.
Die velgen zitten ook op een Maserati concept, iets met AS28 ofzo iets…
Maar, ziet er wel vet uit.
@BmwMPower: Gefeliciteerd jij bent de enige hier die het half onthouden heeft. Het zijn de Borrani velgen van Ruote Borrani Milano. Dit bedrijf maakt al jaren prachtige velgen voor sportwagens en probeert de spaakvelg weer aan de man te brengen voor moderne auto’s. Ik vind het zelf niet zo mooi, maar op een klassieker past het heel goed.
Dit zou inderdaad verboden moeten worden… Voor kijkers onder de 18! Wat allemachtig mooi dit!
GADVER het was zeker iemand zonder gevoel voor alfa`s autos style enzovoort !!!!!!!!!!!! hier moet een boten van 100,000euro BTW is esse leuk want ik het volgende weekend de 4de of de 5de .???????
@KD-Producties: Please, reageer niet.
@Jochempie: meer dan dat kan je ook niet zeggen he XD
@KD-Producties: Van mij mag/mogen jij/jullie wel reageren maar kijk dan gewoon ff wat je getypt hebt voor je het online zet. Want met zo’n reactie kunnen heel veel mensen niks, is maar een tip :)
KD het viel wel mee,Als je van tuning houdt en van duitse auto’s zul je het misschien te gek vinden.Ik vindt het niet iets om elke keer heen te gaan in elk geval.Maar heb weer tassen vol tuningblaadjes,stickers en koortjes voor om je nek,haha
Als ze dat lelijke ronde ding in het midden nouw een weg lieten en de spaken iets naar binnen lieten lopen zou het wel mooi zijn :D
ik was daar en dat is echt f*king lijp!!