911 Turbo PhotoShop
Complete PS-Fail?Graag jullie mening + tips.Heb bitter weinig kennis van deze moderne fotobewerkingstechnieken :-(
Complete PS-Fail?Graag jullie mening + tips.Heb bitter weinig kennis van deze moderne fotobewerkingstechnieken :-(
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.
Nou, je heb alleen het embleem en motorkap ‘carbon’ ofzo proberen te maken :P? Najah beter dan mij!
@atakan: Weet jij soms hoe je een zeker patroon kunt laten terugkeren op een vlak? In dit geval graag de prachtige structuur van carbonvezels.
Misschien moet je de originele foto erbij zetten en niet een foto uit een iets andere hoek. Dan kan je de verschillen beter zien.
@Jochempie: hij heeft de foto omgedraait denk ik ;)
@porsche911turbo2: Is wel degelijk een ander foto ;-)
@JensDV: Andere*
http://www.digimods.co.uk/tutorials/tutorials.htm
Dit is wat voor jou denk ik. Het is wel gebaseerd op een oudere PS. Carbon staat er ook uitgelegd.
Je kunt ook een plaatje van carbon zoeken en die eroverheen leggen, vervolgens moet je het in het goede perspectief leggen door een van de functies bij Free Transfrom dacht ik.
Als je wilt kan ik het wel verder en beter uitleggen, stuur dan maar een berichtje :)
@cheetacars: Bedankt, zal er zeker veel van kunnen opsteken! Als ik er echt niet meer aan uit geraak geef ik je een seintje ;-)
Wat cheeta zegt :D !