Alfa Romeo 8C Competitione
Maandelijke rondje Hessing :P Kon het niet laten om toch van deze foto's te maken. Zeer mooie velgen.
Maandelijke rondje Hessing :P Kon het niet laten om toch van deze foto's te maken. Zeer mooie velgen.
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.
mooie foto’s en een lekkere combo!!! :P
Nice, geen combo kunnen maken bij Hessing is onmogelijk. :P
@NiNja: ik als belg vraag me af: wat of waar is Hessing? is het dan zo’n speciale plaats?
@Smul: dealer van merken als Bentley, Lamborghini en Bugatti. Ook importeur van oa Lamborghini en Rolls Royce in NL, dus daar is wel wat te zien ja :P
OT Vooral 8 & 10 zijn heel goed gelukt! :)
Zeer mooi! Echt een prachtige auto is het! :D
Goed gelukte foto’s ook!
Prachtige auto + prachtige foto’s = Super spot!
dit is gewoon zonder twijfel de mooiste auto ooit!
@alfa159TI: Ben ik echt met je eens!
@alfa159TI; al een 33 Stradale gezien? ;) Ik vind em ook wel geniaal, maar er had een handbak in gemoeten. (zoals in de concept)
ik ben echt helen maal weg van die auto! mooie spot ik heb een witte gespot in naarden en ja hoor heb ik geen mobiel bij me echt zwaar balen.
@VonStroke; je hebt gelijk, wat een bak heh, maar dit is toch wat meer van deze tijd!
@Smul: Zoals cheetacars al zegt, dealer van dure auto’s als Bentley, Lambroghini enz.
Het ligt aan de snelweg vlak bij Utrecht.
Ze hebben een grote showroom waar altijd mooie/dure auto’s staan. En buiten staat er ook altijd iets moois.
Coradootje op foto 6 :D
@atakan
ja, zonde van de foto, hé… wegshoppen?
Geweldig bommetje. Het lijkt er wel op dat de buitenste twee pijpen niet gebruikt worden (ze blinken nog, terwijl de binnenste pijpen wel zwartig zijn).
Thanx voor reply’s mensen!
@cheetacars & NiNja: bedankt voor de uitleg :)