Misschien zijn ze alweer van mening verandert (wel vreemd in deze tijd) maar naar mijn weten komt er GEEN RS4. Volgens mij was dit destijds zelfs bevestigd door Audi zelf. Een RS5 komt er 100% zeker wel
@iedereen die vind dat ‘ie agressiever moet: ik kan je geen ongelijk geven. @Audia4, ik zal kijken of die van de RS6 beter staat. @Mazgo, de wielkasten had ik verder uitgeklopt maar dat zag er niet uit, alsmede de RS4 badge.
heeft veel weg van de s5
Ziet er verdomd goed uit vind ik :D Ben echt geen audi fan, maar hier kan ik wel mee leven :P
ik vind ‘m ietsje te lief maar tis te doen;)
Ja inderdaad, hij oogt wel héél erg braaf voor een RS4. Hoop toch stiekem dat hij er wat anders dan deze impressie uit komt te zien. ;)
Goed impressie!
Ken ik deze niet al? is deze wel echt van jouw?
@iedereen, bedankt voor de reacties
@Wesley, misschien heb je hem op http://www.audiblog.nl gezien.
Mag veel agressiever :D
Zeker de achterkant mag wat breder tonen.. :P
Misschien zijn ze alweer van mening verandert (wel vreemd in deze tijd) maar naar mijn weten komt er GEEN RS4. Volgens mij was dit destijds zelfs bevestigd door Audi zelf. Een RS5 komt er 100% zeker wel
zeer mooie audi!!
Mooie voorkant! Achterkant mag iets meer, waarschijnlijk een diffusor die ook onder de RS6 hangt.
Nee dikker.
Voorkant vind ik juist drie keer niks, net of ie pruillippen heeft. RS4 B7 bv is dan weer WEL mooi
Ziet er heel goed uit. Maar ik denk dat de wielkasten nog wel wat verder uitgeklopt zullen worden. En het RS4 teken ontbreekt in de grille.
@iedereen die vind dat ‘ie agressiever moet: ik kan je geen ongelijk geven.
@Audia4, ik zal kijken of die van de RS6 beter staat.
@Mazgo, de wielkasten had ik verder uitgeklopt maar dat zag er niet uit, alsmede de RS4 badge.