300C SRT8
Geen idee of het een Autojunkwaardige auto is, toch post ik hem maar.
Had wat weinig tijd om de fotos te nemen omdat ik onderweg was naar school (en al aan de late kant was), vandaar ook de vinger op de foto van de velg, ik trok de telefoon daar al weer weg.
Kan iemand mij trouwens vertellen wat de uiterlijke verschillen zijn tussen een gewone en een SRT?
Een lip aan de voorbumer, en volgensmij de spoiler. Waar zit jij eigenlijk op school? Als je daar heen fiets?
Dubbele uitlaat mss ook en het achterspoilertje op de klep zoals randyer al zegt. Ik blijf dit een mooie wagen vinden.. op marktplaats kwam een keer een hele gepimpte voorbij met een “bentley-grill” en 21 inch velgen hoe fout ik tunen vaak ook vind zag die er best mooi uit.. anyways genoeg offtopic :p
Ook heeft een SRT-8 heeft grotere velgen, grotere remschijven en Brembo remklauwen verder heeft hij geen chromen strip in de stootlijst aan de achterkant. De normale 300C heeft ook een dubbel uitlaten, maar de SRT8 heeft er een soort ophoging omheen.
@randyer: LC Heerenmaten;)
Oh, dan heb je zeker nog wel ff door gefiets aangezien je aan de late kant was ;), hoeveelste jaar zit je? Misschien heb ik wel in je klas gezeten;)
Was nog aan de vroege kant, behoorlijk doorgefietst en alle verkeerslichten groen:D
4havo, maar heb de 1e 3 jaar in Didam gezeten.
ohh,, ja anders had je dus bij mij in de klas gezeten ;) Nu misschien bij mijn klasgenoten van toen.;)
Zou maar zo kunnen. Waar zit je nu dan?
Ben naar Vesersbos gegaan in het 3e, omdat ik d techniek ik wil, en havo daar me niet de kans gaf.;)
300C STR8 is gewoon sickniss. wat een V8!
Zeker wel een autojunkwaardige auto;)
ik vin hem zeker autojunkwaardig. Vin het een heerlijke auto. Vooral die srt echt lekker :D
zeker autojunk-waardig! autoblog heeft er immers nog een rijtest mee gedaan :P
Mooie spot! De spots in deze omgeving worden langzaam opgekrikt! :P
Zo heel soms is er nog wel eens een keer iets te vinden hier in de buurt. Het is alleen een kwestie van heel goed kijken tussen al het normale spul:P
Ik zag op weg van school naar huis nog een S8 staan, toen ik even later (half uurtje) terug ging om hem op de foto te zetten was ie weg:(
@ 3301
Autoblog heeft ook een keer een rijtest gedaan met een Peugeot 207, Audi A4 en Merc C-Klasse dus veel zegt dat niet ;)
Wat niet wegneemt dat ik dit toch best een gave auto vind…