Audi TT
Een Audi TT een nieuwe, volgens mij, ik vond hem wel nice. :)
De foto’s zijn best slecht dit komt omdat er een boom voor stond en een bestelbus achter stond dus de hoeken waren niet super en ik had haast en dit is met mijn mobieltje. :)
Een Audi TT een nieuwe, volgens mij, ik vond hem wel nice. :)
De foto’s zijn best slecht dit komt omdat er een boom voor stond en een bestelbus achter stond dus de hoeken waren niet super en ik had haast en dit is met mijn mobieltje. :)
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.
Nog even na gegaan en hij is uit ’07, nieuw dus :)
Autogegevens
Merk : AUDI
Model : TT
Type : 2.0 TFSI COUPE 147KW AUT
Bouwjaar : 2007
Nieuw, maar niet spotwaardig..
@George
serieus, stop gewoon over spotwaardigheid, misschien ben je nieuw hier ofzo, maar over spotwaardigheid hebben we het wel vaker gehad en autoblogger zegt dat iedereen een andere visie van spotwaardigheid heeft en daar geef ik hem uiteraard gelijk in, dus hou op met dat spotwaardigheid. Wat minder sterren geven; prima, maar gewoon kappen over spotwaardigheid, dat heb ik ook geleerd hier ;)
Dankje. :)
Ik heb hier natuurlijk niets aan toetevoegen van oh, grote heer RenJie heeft gesproken! :)
Wat voor mobieltje heb je?
:p
Nokia 6280 2 mpx
oke :)
@ george, zo hé, eerst nog zelf liggen zeiken over het spotwaardig gedoe toen je nieuw was hier en nu begin je zelf
leuke auto, zo’n tt
George, Ik ben het wel met je eens, ik vind t eerlijk gezegt ook niet spotwaardig + Bijzonder…;)
gefeliciteerd, van de 10 fotos staat de auto er maar liefs 1 keer op
Hallo, als ik elke dag zo`n tt zou plaatsen dan was het vol hier..
@George, en wat zou dat? Je kan toch aan de plaatjes op de site en de text al zien om welke auto het gaat toch? Ik snap serieus niet waar jij je druk om maakt hoor