Vurige wagen!
Kan iemand mij vertellen wat voor een auto dit is? Spot is nog van de zomervakantie 2006 in Tsjechië, maar heb tot nu toe nog niet kunnen vinden wat voor een auto dit is. Vurig ziet hij er in ieder geval wel uit!
Kan iemand mij vertellen wat voor een auto dit is? Spot is nog van de zomervakantie 2006 in Tsjechië, maar heb tot nu toe nog niet kunnen vinden wat voor een auto dit is. Vurig ziet hij er in ieder geval wel uit!
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.
lada met body werk ?
Tjech-tuning
Volgens mij is het een volvo
waar james bond ook in reed in 1 van zijn films
zelf gemaakt ??..
Een Trabant misschien?
als iedereen even met me mee wilt kijken naar de dubbele koplampen en vooral de raamstijlen (!) zijn de meeste t denk ik met me eens dat het een ford capri is, laat je niet misleiden door de wings en het bodywork
een ford capri is het niet, ik denk eerder een oude skoda coupe
Het is om precies te zijn een Skoda 130 RS. Zoiets als deze: http://katalog-automobilu.cz/clanky/historie-skoda-auto-cast-2-3.jpg
Het is een Ford Consul Capri
Zie http://www.breeders.co.nz/capri/.
EN DUS GEEN SKODA!!
hm ja daar lijkt hij veel meer op ja… Giuliettalover heeft gelijk volgens mij. Daar zijn we ook weer uit. Maar dat is wel een auto die je niet bepaald vaak tegenkomt volgens mij.
het is idd een ford capri (heb toen al eens gezocht, dacht aan een Ford, maar kon het plaatje toen niet vinden).
Dit is het origineel
hmm linken werkt niet
http://uk.geocities.com/tradcarclub/images/classic.JPG
Wat een bizarre verschijning!