
Gisteren verdiende bokser Floyd Mayweather 300 miljoen op een avond, door iemand te verslaan die nog nooit een officiële wedstrijd gebokst had. Maar wat zou jij doen met zo’n prettige payday?
‘The Money Fight’, zo werd het knokpartijtje van gisteren genoemd, een term waar de platte commercie vanaf spat. Dat was dan in ieder geval nog eerlijk, want als je door alle hype heenkeek stond er feitelijk een zeer ervaren kampioen tegenover een Ier die krachtigere slagen uitdeelt met zijn woorden dan met zijn vuisten. Begrijp me niet verkeerd, ik kom Conor liever ook niet tegen in een donker steegje, maar de MMA-vechtjas werd door ‘echte kenners’ geen enkele kans toegedicht tegen Mayweather.
Uiteindelijk duurde het gevecht toch nog tien rondes. Zoals gebruikelijk ging Mayweather te werk met de scalpel in plaats van met de mokerhamer. Hij liet McGregor even uitrazen in de eerste rondes en sloeg daarna toe. Dat leidde opnieuw niet tot een K.O.: de laatste keer dat Mayweather dat klaarspeelde was hij nog 22 in plaats van 40. De wedstrijdleider beëindigde het gevecht nadat McGregor een paar ferme meppen ontving van Mayweather en daardoor wat leek te wankelen.
Ironisch genoeg is juist de ‘laffe’ stijl van Mayweather een van de redenen waarom velen toch weer flink geld neerlegden om het gevecht te zien. Dat klein beetje hoop dat een wildebras als McGregor de dansende Floyd eindelijk eens een keer te grazen zou kunnen nemen, was genoeg om in te schakelen. Het gevecht leverde naar schatting zo’n 400 miljoen op, waarvan Mayweather het meerendeel krijgt: zo’n 300 miljoen. Goed nieuws voor de belastingdienst, want die kreeg nog zo’n 30 miljoen van Floyd.
Maar stel nou dat jij lekker uit de weg kon met je knokkels en 300 miljoen verdiend had met zo’n wedstrijd, welke auto’s zou je dan kopen? Om het scenario realistisch te houden gaan we ervan uit dat je niet al te snugger bent, want je hebt immers al wat klappen je noggin gehad. Dus je woont nog steeds in Nederland en draagt ruwweg 150 miljoen af aan de belastingdienst. Blijf er nog 150 miljoen over. Ik heb vast een opzetje gemaakt met wat ‘moetjes’. De prijzen zijn hier en daar enigszins geschat om er ronde getallen van te maken en we doen net alsof Dollars en Euro’s ongeveer hetzelfde kosten.
Ferrari:
- Ferrari 250 GTO: 50.000.000 Euro
- Ferrari 250 GT Lusso: 1.300.000 Euro
- Ferrari 288 GTO: 2.000.000 Euro
- Ferrari 250 GT California Spyder: 15.000.000 Euro
- Ferrari F40: 1.200.000 Euro
- Ferrari Challenge Stradale: 200.000 Euro
- Ferrari 333 SP: 1.500.000 Euro
- Ferrari F12berlinetta: 200.000 Euro
- Ferrari LaFerrari: 3.000.000 Euro
- Ferrari 458 Speciale Aperta: 650.000 Euro
Subtotaal Ferrari: 75.150.000 Euro
Porsche:
- Porsche Carrera 2.7 RS: 1.000.000 Euro
- Porsche 944: 10.000 Euro
- Porsche 928: 20.000 Euro
- Porsche 956: 6.000.000 Euro
- Porsche 911 Turbo 3.3 G50: 200.000 Euro
- Porsche 993 GT2 Evo: 2.000.000 Euro
- Porsche 997 GT3 RS 4.0: 400.000 Euro
- Porsche 991R: 500.000 Euro
- Porsche 991.2 GT2 RS: 354.300 Euro
- Porsche Carrera GT: 900.000 Euro
Subtotaal Porsche: 11.384.300 Euro
Subtotaal Porsche + Ferrari: 86.534.300 Euro
Lamborghini:
- Lamborghini Miura SV: 2.000.000 Euro
- Lamborghini Espada: 150.000 Euro
- Lamborghini Countach LP400 Periscopa: 1.200.000 Euro
- Lamborghini LM002: 400.000 Euro
- Lamborghini Diablo GTR: 700.000 Euro
- Lamborghini Murciélago: 200.000 Euro
- Lamborghini Centenario: 2.500.000 Euro
Subtotaal Lamborghini: 7.150.000 Euro
Subtotaal Porsche + Ferrari + Lamborghini: 93.684.300 Euro
Bugatti:
- Bugatti Type 57SC Atlantic: 40.000.000 Euro
- Bugatti EB110 SS: 1.600.000 Euro
- Bugatti Chiron: 3.500.000 Euro
Subtotaal Bugatti: 45.100.000 Euro
Subtotaal Porsche + Ferrari + Lamborghini + Bugatti: 137.784.300 Euro
Maserati:
- Maserati 250F: 1.000.000 Euro
- Maserati Tipo 61 ‘Birdcage’: 3.000.000 Euro
- Maserati 3500 GT Vignale Spyder: 1.000.000 Euro
- Maserati Bora: 200.000 Euro
- Maserati Khamsin: 100.000 Euro
- Maserati Quattroporte V Sport GT S Awards Edition: 100.000 Euro
Subtotaal Maserati: 5.400.000 Euro
Subtotaal Porsche + Ferrari + Lamborghini + Bugatti + Maserati: 143.184.300 Euro
Pagani:
- Pagani Zonda 760RS: 2.000.000 Euro
- Pagani Huayra Roadster: 2.500.000 Euro
Subtotaal Pagani: 4.500.000 Euro
Subtotaal Porsche + Ferrari + Lamborghini + Bugatti + Maserati + Pagani: 147.684.300 Euro
Pffff…Blijft er nog bijna 2,5 miljoen over voor wat écht speciaal spul om je verzameling wat kleur te geven en af te zetten van alle andere verzamelaars. Wat te denken van een Renault 5 Turbo, een Dodge RAM SRT-10, een BMW E34 M5 Touring Elekta, een Volkswagen Transporter T3 Westfalia, of een Facel Vega HK500? Pak de handschoen op en ga los, in de comments.
Deze aub:
Aston Martin DBS ’06
Bentley Blue Train 1930
Bugatti Type 57 Atlantic
Bugatti Veyron Chiron
Duesenberg SJ Speedster
Ferrari 250 GTO #19
Ferrari 250 Testa Rossa
Lamborghini Aventador LP900 Molto Veloce
Lamborghini Miura P400 SV
McLaren F1 GTR
Mercedes 300 SL Gullwing
Mercedes 300 SLR Uhlenhaut Coupé
Mercedes 540K Autobahnkurier
Mercedes CLK-GTR AMG
Mercedes G65 AMG
Pagani Zonda 760RS
Porsche GT1 Street Version (993)
Spyker C8 Aileron
@stylez:
Wanneer komt de edit knop?
Bugatti Chiron*
@stylez:
Heb jij ruzie met je geld?
Als je als Nederlander je 150 miljoen door onze fiscus uit je zak laat kloppen, dan kun je pas spreken van een serieuze knock-out !
Van Jesse.
En Mark
En Alexander
En Geert
En Lodewijk
En Tunahan.
Gelukkig deed je het als loonslaaf van een Andorrees BV’tje wat weer gelinkt is aan Maltese stichtingen met Zwitsersse en Panamese belangen.
Want ontwijken is het aller belangrijkste in de bokssport.
Die kutwagens niet.
@desjonnies: Lekker belangrijk, heb je nog 150 miljoen over en zoals je hierboven ziet is dat meer dan genoeg. Al die miljonairs die de meest onzinnige constructies optuigen om maar geen belasting te betalen: slaven van hun eigen geld zijn het.
@desjonnies: Wat een haat aan de Belastingdienst. Dit democratisch gekozen financiële systeem zorgt er wel voor dat jij op een weg kunt rijden zonder dat je banden kapot gaan door de gaten. Laten we het allemaal op jouw manier doen, daar wordt Nederland beter van.
@wimmel: ooit democratisch gekozen. De laatste jaren kies je democratisch en dan gooien ze heel democratisch het partijprogramma om. En als het hier om de belastingdienst gaat, op bepaalde punten begint het op een dictatuur te lijken. Betalen en mond houden, wij bepalen wel wat goed voor je is.
@wimmel: ik vraag me af of degenen die voor het eerst ooit belasting betaalden het eens zijn met jouw beeld dat dat een democratische keuze was
@wimmel: wat ben jij lomp zeg met je democratisch gekozen systeem. Betaal maar is geen belasting kijken wat er met je gebeurd..
@desjonnies: Dacht je dat je niets in de VS moet achterlaten het land waar ze de 300 miljoen hebben verdiend ?
@desjonnies: als in 300 miljoen kreeg dan droeg ik met liefde de helft over aan de samenleving, misschien wel meer, maar dan wel iets gerichter.
– alpine a110 2017
– alfa 1300 junior
– kia stinger
– renault megane rs
En nog een suv voor het gezin. Ik wissel wel van auto’s om het jaar ofzo:) voorlopig zou ik erg blij zijn met dit rijtje
Dacia Logan MCV!. Ook zo’n “Vlieggewicht”
@sracert: dik. Ik zou voor een polo bluemotion gaan van 2012 ofzo en die chippen. Denk dat dat wel moet lukken voor dat geld. Hou ik nog wat brandstofgeld over voor een roadtrippie
Conor was gassed. Om maar in de auto’s te blijven ;). Maar toch harkte die ook zon 100 miljoen binnen . In de diaz fight was hij dat ook maar kreeg na een ronde op adem komen toch nog de kracht om diaz te verslaan. Dus alle kudos voor Conor die het 10 rondes volhield terwijl “de kenners ” riepen dat hij floyd niet eens zou kunnen raken.
@rolov: Precies! Goed gezegd!
@rolov: heeft hij floyd geraakt of liet floyd hem raken? Zit wel een verschil tussen ?
@fouadski: meh ik ga er vanuit dat je je door Conor niet vrijwillig laat slaan .
@rolov: voor 100 miljoen? Graag!
@fouadski: niet als je een record te verliezen hebt .
ik zou het liever gewoon ENORM veel auto’s kopen in plaats van auto’s van meerdere miljoenen.
@redneckdarian: 1 voor elke dag van de rest van je leven?
Ik ging mn eigen auto wel (laten) bouwen met dat geld
Alleen echte kunstwerken die niet meer zonder moeite te koop zijn, zou ik kopen. Een 57SC Atlantic en een 250 GTO, zo zijn er nog wel een paar die nagenoeg nooit te koop zijn.
@ghost: en dan…? Auto van 50 miljoen ga je ongetwijfeld niet mee rijden. Dus feitelijk is het een museumstuk. Maar dan zijn er wel mooie auto’s om in je museum te zetten die een stuk goedkoper zijn. Of welk een ander kunstwerk, want daar bestaat er over het algemeen ook maar 1 enkel stuks van…
Toyota Starlet.
RS6
SLS
RR sport SVR
Gullwing
Ferarri enzo
Bugatti Chiron
Misschien nog een Bentayga
BMW M2. Als je al die auto’s hebt op je 24e, waar kijk je dan nog naar uit? Andere 299,9 meloen investeren en er nog meer van maken ??
@b2014209: dat worden een hoop meloenen dan!
@stefanvts16v: een goed idee 300 miljoen in meloenen investeren
Dat standaard lijstje laten staan. Ik koop gewoon waar ik zin in heb, niet wat iemand anders vind dat moet.
Een Saab 900 classic kopen en de magistrale vier cilinder zo veel verstevigen, opboren en turbodruk geven dat hij hetzelfde levert als de BMW F1 motor van weleer, maar betrouwbaar, en de aerodynamica optimaliseren met flinke spoilers en er dan alle sprintrecords, op hoge snelheid, mee verbreken als een straaljager. Daarnaast een Saab 99 en die gezond verbouwen tot het een volwaardige Groep B specced wagen wordt. Als slot een nette Saab 9-5 station en die als autobahn cruiser opkalefateren tot hij alle Duitse concurrenten voorbij zoeft, uitgerust met XWD en een flinke turbo. En de overige €297.000.000 heeft nog wat denkwerk nodig…
Overigens zou ik alleen maar deze kopen uit de dump, geen last van files, inchecktijden en vertragingen.
http://www.arizonadivesubic.com/wreck-diving/mcdonnell-douglas-f-4-phantom-ii-subic-wreck/
Toch wel bizar dat die Mayweather voor zijn 50e gewoon failliet zal worden verklaard…
Dus wat dat betreft is het beleggen in auto’s niet eens zo’n slecht idee voor hem.
Heel simpel, voor dat geld ging ik mijn eigen Mercedes museum opzetten. Kijken of je een 540k kan scoren en wat ander vooroorlogs spul. Natuurlijk een CLK-GTR, SLR, SLS, gullwing, 190 evo 2 etc.
Met 300 miljoen koop ik een Boot hoor. Dan laat ik auto’s lekker voor de peasants staan.
@Donstil: een boot wordt nooit meer waard en loop je echt op leeg. Maar toch zou ik het ook doen waarschijnlijk . Huizen weg , auto’s weg en wonen op de boot .
@rolov: dan heb jij geen verstand van boten! Jachten van boven de 80 mtr hebben een prima rendement.
Ik zou in elk geval twee keer een Rover 620 Si aanschaffen met nieuwe motoren en onderstellen (is vast wel te realiseren). Daarnaast zou ik een tiental toppers uit de 90s aanschaffen.
Doch, als eerste verkaste ik direct naar Florida met de nog aan te schaffen Lister Storm, want ik houd wel van een briesje.
Maar even serieus, als het om supercars ging (bovenstaande Rovers komen er sowieso), hier een lijstje van auto’s die ik persoonlijk erg waardeer:
Mercedes CLK-GTR
Mosler MT900
Lykan Hypersport
Pagani Zonda Cinque Roadster
Daihatsu Copen
Fiat 500 Abarth Cabrio
Ferrari F50 (zolang ie maar niét rood is)
Ferrari 360 Modena Stradale
Lister Storm
Lotus Turbo Esprit
Rinspeed Splash
Isdera Imperator 108i
Isdera Commendatore 112i
Bugatti EB110
Bugatti Veyron SS (de enige mooie Veyron dus)
Lamborghini LM002
Lamborghini Countach 5000QV
Lamborghini Murcielago (eerste model)
Ferrari Mythos
Dat is het wel zo’n beetje.
Verder zou ik een huis geheel naar eigen smaak laten creëren door onze buurman, architect van beroep, omdat het kan. En leuker is dan al het bestaande spul.
Verder zou ik een stuk land kopen in België en een pretpark bouwen genaamd Ever Ever Land :)
Ik zou beginnen met mijn huidige autos te upgraden.
6speed automaat in de mustang, weiland supercharger en intake. Andere cilinder koppen, 4 brembo schijven en een Maier racing ophanging.
Subaru blok voor de VW bus.
Dan koop ik er nog een Impala SS convertible bij om te cruizen op zomer avonden.
En slijt ik de rest van mijn dagen met oldtimer wrakken op te knappen in een volledig uitgeruste werkplaats waar genoeg geld voor overblijft.
Ik zou verhuizen naar België daar een landhuis kopen en een Mustang GT cabrio kopen en lekker niks meer doen
Eerst een nieuw huis, lekker ruim stuk grond erbij. Grote groene tuin met zwemvijver.
Veel, heel veel zonnepanelen.
Grote mancave met veel (auto)boeken, een complete collectie Residents-spullen en de volgende auto’s:
Lamborghini Countach LP400
Donkervoort D8 of S8AT
Bristol 411 S4 (of 5 of 6)
Bristol 404
Alfa Romeo Giulia 1600
Lancia Aurelia B20 GT
Lancia Flaminia Super Sport Zagato
Goliath GP700
Porsche 911 Carrera 3.2
Porsche 911 (997) GTS
Mercedes 220 S Coupé (W120)
Lamborghini Espada
Aston Martin Vantage (jaren ’70/’80)
Simca 9 Sport
Tesla Model S
Cistalia 202
Austin Healey Frogeye
Mazda MX-5
Lotus Elite (wedge)
Lotuse Esprit Turbo (1e serie)
Maserati A6G Berlinetta
Ferrari 166 Inter
@jeroenwz: hoe kan ik het vergeten!
Bugatti Type 35
Bugatti Type 51
Bentley 8 Litre
Bentley R-Type Continental
Aston Martin Lagonda
Gordon Murray Rocket
Lotus 11
Ik had een one-off van die Maybach concept laten bouwen, een nieuwe A8 en een Porshe gekocht.
De rest had ik ergens anders in gestoken.
Ik zou alle Alfa Romeo’s 159 kopen. Allemaal.
@willeme:
Dat zijn geen echte Alfa’s, en bijna gratis te krijgen, dus dat scheelt weer ;)
@willeme: en wat doe je met de andere 290 miljoen ?
@thearchitect: Een bedrijf beginnen om Alfa’s 159 te restomodden.
@willeme: je hebt recyclen verkeerd geschreven.. ;)
@willeme: resto modder dan voor mij maar eentje die geen last heeft van zijn Opel genen (overgewicht,….) Met een dik blok dat op gas loopt (de enige brandstof die ik zelf kan produceren)
Dan koop ik er wel eentje…
@tjorque: De slechte genen kwamen juist niet van Opel ;). De Opel Vectra, Signum, Saab 9-3 en dergelijke stonden op het Epsilon Platform, terwijl de Alfa het (zware) premium platform kreeg.
Ik zou eerst een Zwitserse bankrekening openen, Zwitserse nationaliteit aanvragen en dan mijn cheque innen.
KOENIGSEGG (maakt niet uit welke)
http://www.vladi-private-islands.de/en/islands-for-sale/europe-mediterranean/italy/santa-maria-island/
17 miljoen
http://www.boatinternational.com/yachts/editorial-features/iconic-yachts-118-wallypower–77
Bootje erbij a 33 miljoen
Oh en doe maar een oud Saabje cabrio en een Range Rover.
Ben ik er al?
TT circuit ombouwen voor f1 ? alle amg modellen kopen
Eerst eens op vakantie. Naar Appelscha.
@escort77: daarna koop ik alle Dacia’s, Priussen en Outlanders in mijn dorp op en geef de eigenaren een inruilbonus om wat leuks te kopen.
1. Zorgen dat niemand van mijn familie en vrienden zich nooit, maar dan ook nooit meer financiële zorgen zouden hoeven te maken.
2. Huis van de buren erbij kopen en van mijn huis en het hunne weer 1 perceel maken
3. De leegstaande garage in het dorp op 200 meter van mijn huis kopen.
4. Losgaan op klassieke Jaguars: SS100, XK 120, 140 en 150, MK1 en MK2, C-en D-Type, en verder zo’n beetje alles tot en met de aluminium XJ met de nog klassieke vormen (X350).
5. Als daily driver een DB9 en mijn huidige S-Type.
6. Uit nostalgische overwegingen een Princess 2200 HLS
7. En dan nog meer Britse meuk, liefst uit de Dark Ages van de jaren ’70.
8. En een paar Mini’s
9. En Morris Minors
10. Een full race Austin A35
11 t/m 20: motorfietsen.
En die garage restaureren in oude stijl en daar mijn man cave van maken.
En een enorme hoeveelheid handgemaakte tweedjasjes, tweedpakken en corduroy broeken.
Mijn innerlijke excentrieke Brit volledig los laten gaan!
@sabrerator: Princess!! Maar wel als Wolseley. Die grill past zo mooi bij het geheel.
Ok, die 150 miljoen (of de 300 miljoen als ik de belasting ontduik) zal ik zeker niet gaan opmaken.
Maar in mijn collectie komen:
BMW M3 Sportevo e30
BMW M3 Evo2 e30
BMW Z1
BMW M3 GT e36
BMW M3 sedan e36
BMW MCoupé
BMW M3 GTR e46
BMW 3.0 CSL
BMW M3 CSL e46
BMW M5 e39
BMW 850CSi
McLaren F1
McLaren P1
McLaren 675LT
Ferrari F12 TDF
Ferrari F40
Ferrari 250 SWB
Ferrari 330 GTC
Ferrari GTC4Lusso
Porsche 911 GT2 993
Porsche 911 GT3 RS 991
Porsche 911 2.7 RS
Porsche 911 Carrera 4S 993
MG A
Austin Healey 3000MK3
Dan wat spul voor dagelijks gebruik:
BMW X5 M50d
BMW 5 serie touring
BMW M760Li
Mini GP2
Landrover Defender 110
Verder zou ik (veel) gaan racen in een mooie internationale cup(s): GT3 en/of Porsche Supercup. Misschien LeMans een keer rijden. Gewoon lekker racen.
Ook zou ik een paar mooie originele circuitauto’s aanschaffen voor de lol.
Een oude DTM M3 e30, een 320i STW, M3 GTR e46. Gewoon om mee te racen tijdens trackdays of ZAC (-achtige) evenementen.
En het lijkt me ook wel leuk om mee te doen met zo’n Ferrari FXX / McLaren P1 GTR programma.
Alle lancia lybra’s opkopen. Altijd al YOLO willen doen
Fiat Multipla
Kort lijstje van mijn kant dan:
Zonda Cinque
Ferrari F355 GTS
Ferrari F355 F1
Ferrari 360 challenge stradale
Ferrari 430 scuderia
Ferrari 458 special
Ferrari F50
Maserati MC12
Porsche GT1
Mercedes CLK GTR
E46 M3 CSL
Mijn eerste auto ooit terug kopen en herstellen (E46 M3 competition)
Aston Martin Zagato (de huidige)
En ik zou nog een zonda laten bouwen naar mijn eigen specs, en dan ga ik weer verder kijken…
Mercedes CLK GTR
Mercedes 300SL
Mercedes G500 4×4^2
Lancia Stratos
Lancia Delta Integrale EVO 2
Ferrari F40
Ferrari F50
Ferrari 288 GTO
Ferrari 250 SWB passo corto
Bizzarrini 5300 Strada
Lamborghini Miura SV
Lamborghini Countach LP400
Spyker C8
Bugatti EB110
McLaren F1
Eagle Speedster
Singer Porsche
Porsche 993 GT2
Porsche 964 Turbo S
Jaguar XJ Coupe
Etc. etc..
Een one of ferrari laten bouwen. Gewoon om een echte speciale auto te hebben. Verder:
918 zonde weissach
2.7 RS
991 targa 4s
991 gt3 RS
1965 911
Zo’n 997 roadster
E type
Bentayga
Diablo
Ferrari daytona
En nu raak ik de draad kwijt.. voor mij is dit genoeg om in 1 dag te bestellen.. morgen maar weer eens kijken
Ik zou een nieuwe Mazda 3 en MX5 kopen. En eventueel een perfecte RX7 FD. En een Toyota C-HR voor mijn vriendin.
Verder heb ik geen flauw idee.
Daar komt ie..
Bentayga
Ghost
RR autobiography
456 GT
M2
Mini Cooper JCW
Ghibli
Mercedes-Maybach S600
309 GTi
E63s
F-type
Dat was het wel ongeveer
@parttimeautospotter: voor de overige 2.5 miljoen dan
Jullie hebben teveel tijd :)
Ik zou een eigen race klasse buiten de FIA oprichten en de Groep B doen herleven.
Lamborghini countach.
Een mooie keldergarage onder een knappe villa, met een Dino 246GT, een Porsche 964 Targa, een Alfa Bertone 1300 brievenbusje, de eigen Alfa Spider helemaal in concoursstaat, een originele Mini Cooper, een nieuwe Giulia Veloce als daily driver (QV hoeft niet), een Stelvio voor het gezin, een open Abarth voor de dochters. En vooruit, een Ferrari 488 Spider als kadootje. Met de rest kun je jezelf en heel veel andere mensen heel blij maken en veel van de wereld zien.
Naar deze vraag heb ik zo lang uitgekeken:
Allereerst: een floot met 2 phantom, 2 ghosts en 4 g63, als daily.
Dan een cls 63 shooting break en een normale.
3 brabus rocket 900
Paar oude mustang voor de feel, wil ook wel zo’n eldorado
Als eerste een nieuwe Ford Focus kopen. Als tweede een nieuwe Ford Transit Custom kopen. Als derde een werkplek huren/kopen.
Dan een MGB GT bodyshell kopen bij British Motor Heritage. Op zoek gaan naar een stoffige 3.5 Rover V8, voor weinig. Helemaal herbouwen totdat ie weer loopt als klokje. Een hagelnieuwe versnellingsbak en moderne remmen kopen bij de MG specialisten van Frontline Developments. Rubber kopen bij de humoristische goedzak van Longstone Tyres.
Uiterlijk: een vers setje stalen wielen type “Dunlop”. Strakke zilveren lak, felrode bekleding. Een boom in de achtertuin omhakken om daar sierlijsten van te maken. Geen chromen bumpers! Een motorkap met een stoere luchthapper, niet perse nodig, wel cool. Moderne radio erin. De grille met de chromen spijlen. Kleine ronde spiegeltjes. Twee uitlaten aan de linkerkant.
Als het me lukt dat project succesvol af te ronden, dan is het misschien tijd om die 300 miljoen uit te geven aan een autocollectie. Maar als de MGB na een jaar verstopt gaat worden in een garage, uit schaamte, dan ben ik het ook niet waard om meer dan de twee Fordjes te bezitten, laat staan een klassieker/museumstuk á enkele tonnen/miljoenen…. ;-)
Bedankt voor de Spoilers he, Autoblog stumpers! Doe mijn best om alle social media te ontwijken en krijg ik hier het nieuws op een AUTO website, en dan nog over zo’n kut artikel ook.
@basjaski: je kreeg een linkse hoek van @jaapiyo.
Ik zou een oude scheepswerf of zoiets opkopen, dan nog een paar hallen bijbouwen en alles vol zetten met dat waar ik zin in heb om te kopen. Van dood normaal spul zoals een Omega stationwagen, 406 familiale of een Ford Escort cabrio tot een Mercedes sls AMG en een Holden ute. Maar vooral heel veel gewoon spul wat zogenaamd niks bijzonders is maar toch wel enige charme heeft. Een lijstje opsommen is dus onmogelijk want zoiets duurt decennia om op te bouwen.
Voor 150milijoen werk ik nooit meer van m’n leven omdat het moet…
Koop ik een grote lap grond in het bergachtige middle of nowhere met leuke stuurweggetjes.
En dan een e46 m3, 550i, een cx turbo een 2cv, een oude Toyota landcruiser, een Zetor, een hele shitload leuke motoren, een regera en een model s.
Met de rest van het geld doe ik enkel nog projectjes die financieel enkel ‘break even’ hoeven te zijn. Winst mag, maar fun primeert.
Een gouden Toyota Prius met walvissenpenis lederen bekleding en de beroemde Mercedes W124 putdeksel wieldoppen
Porsche 959
Oké, ik speel dit spelletje normaal nooit maar vooruit. Doen we ook echt even alsof. Hier heb je 300 miljoen, hier is mijn lijstje, regel het maar verder.
-Aston Martin DB9 GT
-Aston Martin V12 Vantage
-Alfa Romeo Giulia Q
-Alfa Romeo Alfetta GT
-Alfa Romeo Brera Spider
-Ariel Atom (4cyl)
-Audi R8 GT
-BMW M4 CS
-BMW M3 GTR
-BMW 650i
-Bugatti Type 35
-Bentley Mulsanne LWB (pre-facelift)
-Caterham Seven 360
-’60s Citroen DS Cabriolet
-DeTomaso Mangusta
-’70s Dodge Challenger HEMI
-Eagle Speedster
-Ferrari 599 GTB (handbak)
-Ferrari 458 Speciale
-Ferrari 500 Superfast (ja, die van prins Bernhard. Regel het maar.)
-Iso Grifo
-Jaguar E-Type
-Jaguar F-Type V6
-Jaguar XJ L V6
-Jaguar XKR
-Lamborghini Gallardo Spyder (handbak)
-Lamborghini Estoque (regel het maar)
-Holland & Holland Range Rover
-Lancia Fulvia
-Lancia Flaminia
-Lotus Exige
-Maserati Quattroporte GTS
-Maserati GranTurismo MC
-Mazda RX-7
-McLaren F1
-McLaren 675LT
-Mercedes-Benz 190 SL
-Mercedes-Benz SLS AMG GT
-Nissan GTR
-Pagani Zonda F Roadster
-Porsche 991.1 Carrera GTS
-Porsche Carrera GT
-Porsche 918 Spyder
-Porsche Cayman GT4
-Porsche 997 GT3 RS 4.0
-RUF CTR Yellowbird
-Singer Targa
-Rolls Royce Phantom EWB
-Rolls Royce Wraith
-Saab 900 Cabrio in Monte Carlo geel
-Saleen S7 Twin Turbo
-Spyker C8
-Tesla Model S P100d
-TVR Sagaris
Hier kun je voorlopig wel even mee vooruit denk ik. Zo veel geld krijg je gewoon niet op. Maar mocht ik ooit zo veel hebben, dan bewaar ik dit lijstje als naslagwerk.
Met 150000000 verhuis ik uit dit kikkerlandje naar rustige en warmere oorden. ,
Met een Veyron, Chiron, EB110, Aventador Roadster, Mini Cooper S Roadster, CLS 63 AMG, SLS AMG, AMG GT en BMW 6 GC, Z4, 507, Enzo, DB9, DBS, Miura, Gallardo kom ik al een eind.
Van de SL koop ik er 1 van elke generatie.
Is er nog geld over, dan een privejet.
Ik zou ook een paar normale auto’s kopen zoals een Smart Roadster, en Seat Ibiza, en een VW Scirocco.