Voor wie niet content is met het uiterlijk van een standaard Carrera, de Californische tuner Vorsteiner heeft een verzameling carbonfiber opplakstukken gebakken. Jup, het is bodykit-tijd voor de 911.
V-GT Edition Carrera
De V-GT Edition Carrera-kit bestaat uit een voorbumperlip, zijskirts, een diffuser in de achterbumper en een niet al te aanwezige spoiler onder het achterraam. Toevoegingen die zijn gemaakt volgens het Autoclaved Pre-Preg Carbon Fiber-principe van Vorsteiner. De nieuwe voorlip heeft als extra functie dat er meer rijwind naar de remmen gaat, en in de zijskirts kunnen optioneel extra flappen carbonfiber aangebracht worden. Voor meer downforce, aldus de tuner.
Van het motorvermogen en het uitlaatsysteem blijven ze af, en ook de velgen die je op de foto ziet zijn niet inbegrepen bij de V-GT-kit. Maar voor dergelijke aanpassingen hebben we nog voldoende andere tuners in de aanbieding. Alhoewel, dat worden er wel steeds minder.
Ziet er tof uit met die difuser !
Quanta costa ?
Fuck die is dik!
@sebasjuhh:
Zeg dat tegen je vriendin, ik geloof niet dat ze het een compliment vindt.
OT: Nette 911, zeker voor een tuner heel beschaafd.
@tupperware: Gelukkig voor mij dat ze niet op deze site zit.
Jammer van die strontreclame steeds in de gallery, dat maakt Autoblog toch een beetje minder leuk.
@alcantara: Gewoon een ad-blocker installeren. Ik gebruik bijvoorbeeld ABP. Werkt als een trein. samen met ghostery en collusion de perfecte manier om sites te strippen van reclame, social media plugins en ander ongewenste digitale shit!
@911GT2: Zijn gewoon chrome plugins!
@autoblog Ik snap dat jullie reclame maken. Heb er zelfs helemaal geen moeite mee, er moet toch geld binnengehaald worden. Alleen die filmpjes als reclame om een paar plaatjes te zien zijn toch even iets te veel van te goede. Nogmaals met reclame heb ik nul moeite maar die filmpjes om wat afbeeldingen te bekijken maken het gewoon zwaar irritant.
Zo? Ja, precies zo!
-edit: dank u, is inmiddels gefixt-
Pracht foto’s!
Een van de weinige echt geslaagde Porsche-opsmuk. Ook de heldere achterlichten vallen bij mij wel in de smaak. Plaats maar hier voor de deur ja, dank u…
Moet je *** nou iedere keer dat filmpje kijken om een foto te bekijken… Moet toch niet gekker worden hier!
Mooooooi :)
Standaard is een 911 Carrera al mooi, maar nu al helemaal! Dikke bak
Smaakvolle upgrades. De velgen staan er ook top onder. Two thumbs up.
Normaal moet je van een Porsche afblijven. Maar dit… Dit is een andere kijk op de zaak. Schitterend mooi gedaan! En het zal nog 10x mooier zijn op een europese achterbumper ook!
De wielen zijn nog wel ok. Die frutsels hoeven echt niet, de diffuser is belachelijk (als de 911 een diffuser nodig heeft dan monteert Porsche zelf die wel). Maar de Lexus style achterlichten kunnen echt niet. Niet op een Golf 3, niet op een Golf 4, niet op een 911 en zelfs niet op een Lexus, is dat duidelijk?
Zo zo, toch nog maar eens Euromillions spelen :)
Niet eens heel lelijk, maar vooral omdat het niet te veel opvalt. Zonder toevoegingen van Vorsteiner zou deze auto nog veel mooier zijn.