
Silly autojourno’s, dat crashtesten gebeurt al bij de NCAP..
In Zuid-Afrika gebeurt nog meer dan een oud-president die wacht op het onvermijdelijke, terwijl zijn familie ruziënd over straat gaat. Zo besloten een paar perslieden in een kraakverse Golf 7 GTI een potje te gaan carbowlen met een oude Toyota Hilux. Watskebeurt?
Afgaande op de verklaring van de journalist die bovenstaand plaatje twitterde, maakte de Toyota vlak voor hun neus een 180 graden-bocht (of zoals die irritante TV-dwerg zou zeggen: ‘een joe-tuurn’) en viel er weinig meer te redden. Het is niet bekend hoe hard het ging, maar in ieder geval hard genoeg om de pickup op zijn kant te leggen, en de journo’s te trakteren op een gratis airbag in hun gezicht.
Gelukkig bleef het daarbij, want: “These things happen. The car’s safety equipment and impact absorption was exceptional; it was a big impact & I walked away. We’re all OK” *aluhoedje opzet* Ik ruik een gesponsorde tweet/opzetje!
En de Hilux? Die rollen ze weer op zijn wielen, en vervolgt waarschijnlijk zijn weg alsof er niets gebeurd is, afgaande op zijn reputatie. (via)
Not only in Russia?
Daarom bieden ze fatsoenlijke remmen als optie aan….
Dan had dat Golfje misschien wel kunnen stoppen.
@jrk68: In ieder geval genoeg spanband ter plaatse.
@E34M5Touring:
Als die “verlaagd” was wel….
Off topic: wat zou er gebeuren als je een Hilux laat botsen met een 3310? End off the world as we know it?
@dotternetta: Die zullen samensmelten in een of andere onverwoestbare machine.
@dotternetta: off = of
Gezien de stand van de voorwielen op die HiLux rijdt ie niet zomaar weer verder als ie weer op z’n wieltjes wordt gezet.
But nothin’ a hammer couldn’t fix!
@sjamp: Ach ach, gewoon even uitlijnen bij de plaatselijke bandenboer… Motor zal gewoon lopen :)
Oppossites attract?
Met autojournalisten weet je het nooit, willen altijd wel planken en gebeurt vaak een ongeluk met ze. Verbaast me niets als het verhaal heel anders gaat lopen