Dus waarom duiken auto’s er dan voor?
Lees Interacties
Reacties
Geef een reactie
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.
Auteur: willeme, gepost om – 10 Reacties
Dus waarom duiken auto’s er dan voor?
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.
Haha die muziek ook. Lijkt wel een scene uit GTA V zo
Wat lijkt het me toch heerlijk om een jaartje te doen, Merle Haggard aan en lekker touren in je 18 wheeler.
Zonder zo’n ongeluk, dat dan wel
Waarom zo dom?
Je haalt de vrachtwagen in en geeft richting aan dus waarom ga je niet voor de vrachtwagen rijden, geef dan richting aan en rem. Wel is dan de vraag of de chauffeur van de semi truck naar links kan of kan afremmen, zodanig dat je die afslag gewoon kunt halen. Dit is gewoon links blijven, dan naar rechts gaan waar de vrachtwagen rijdt en dan de afslag pakken. De enige reden die ik kan bedenken is, dat de automobilist de snelheid wilt behouden om in 1 keer die bocht/afslag te halen, dat is dus mislukt, duidelijk! Of pak dan de “vluchtstrook” LoL.
@petitelima: Of je rijdt gewoon even door en je keert bij de eerst veilige mogelijkheid , in plaats van pipo acties uit te voeren.
Denk ook dat hij de bocht wijder wou nemen om niet teveel te moeten afremmen voor de vrachtwagen. Dat is idd grondig mislukt
Het is maar goed dat dom zijn geen zeer doet bij zulke, anders was het leven ondragelijk geweest voor ze.
@kuip: het gevolg is wel dat t pijn kan doen
De States, waar je leert autorijden van je ouders, en dan na een simpel examen de weg op mag…..
Nederland heeft ook 20 x minder bevolking en 17 x minder idioten en weinig camera’s waardoor er weinig bewijs is van even idiote chauffeurs
heeeeere’s your sign…….i hate stupid people……