![Seks in auto op de snelweg](https://static.autoblog.nl/images/wp2013/Seks-in-auto-snelweg.jpg)
Is het verstandig om seks te hebben terwijl je op de snelweg rijdt? Waarschijnlijk niet, maar soms kan je bepaalde driften gewoon niet bedwingen. Een Amerikaanse stel ging onlangs helemaal los in hun Chrysler Voyager.
Dat mensen konden zien dat ze bezig waren kon ze zo te zien niet deren. Waarschijnlijk kregen ze zelfs een kick van het feit dat mensen naar hun gluurden terwijl ze rondreden in de buurt van Chicago.
Het komt wel goed uit dat het stelletje al beschikt over een grote MPV, want dan kunnen ze eventuele kinderen tenminste meenemen. Wat deze video pas echt hilarisch maakt is het commentaar van het stel dat de video maakt.
Bekijk de beelden op Autojunk!
UPDATE Oeps! Zo nieuw blijkt deze video niet te zijn. In 2011 deed hij ook al eens de ronde.
Wel tof maar niet echt verstandig.
Onlangs? Ik meen me toch echt te herinneren dat ik dit jaren geleden ook al eens voorbij heb zien komen.
@motoragent: correct en volgens mij hier op autoblog
Is op 21-07-2011 al eens op autoblog geplaatst…
http://www.autoblog.nl/archive/2011/07/21/balls-of-steel-batsen-tijdens-het-rijden-video
Jup oud nieuws.
@robbie: repost! ken jij de Autoblog database niet uit je hoofd of zo? ;-)
Dit soort filmpjes kan je niet reposten @robbie:, die liggen natuurlijk nog vers in het geheugen. :)
@motoragent @nofxke @DonEmilio @w0o0dy @kaasboerin
Oeps! Deze video was me even ontschoten. Voor de mensen die hem nog niet gezien hadden laten we hem toch nog maar even staan.
Charlie Sheen en Kristy Swanson geven hem van jetje achter het stuur in de autoklassieker ‘The Chase’ terwijl ze achtervolgd worden door Henry Rollins en een zooitje andere flikken:
http://www.youtube.com/watch?v=InyxQNoWmlc
Henry Rollins zat blijkbaar niet in dit clipje. Dan maar de trailer ook even posten:
http://www.youtube.com/watch?v=is5Kt1sdbUE
Die Amerikanen toch! Maakt misschien wel deel uit van het rijexamen voor gevorderden?
zelfs in GTA V moet je hiervoor stilstaan!!
Letterlijk en figuurlijk “rijden”… Haha
zal lekker ruiken in dat interieur iiiiiiieuw
Deze heb ik eerder op autoblog gespot