
Als Brabanders en Limburgers creatief gaan doen met wielen, dan leidt dat – check het afgelopen weekend maar – tot knotsgekke praalwagens. Als Amerikanen creatief gaan doen met wielen, resulteert het regelmatig in bizarre golf carts. Check deze.
Bij het golfen vliegen de plaggen regelmatig om de oren. Dat wordt nog een poepie erger als je jezelf voort gaat bewegen met dit golfkarretje: met zoveel torque trek je die hele baan aan flarden! Dat vindt de greenkeeper vast niet leuk. Maar goed: die houdt je toch niet bij.
Fore! Staat voor flying object reaching earth. Golfers roepen het naar elkaar als een geslagen bal een gevaarlijke afzwaaier maakt. Het lijkt me dat er voor monsters als deze een eigen waarschuwingswoordje moet worden bedacht. Ifcry (idiotic fast cart reaching you) ofzo?





Hahah lol!
Super vet man!!!
carnaval was afgelopen weekend;)
http://www.youtube.com/watch?v=_yrzsyeVnT0&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=cOsj25pDQ10&feature=related
hahaha dit is leuk!!
Afgelopen weekend bedoel je…
–edit: check, is inmiddels aangepast–
Leuk projectje…
Zo heb ik hier in Kortrijk (België, West-Vlaanderen) ook eens zo’n botsauto gezien waar ze ook een motor hadden ingestoken…. Dat ding ging ook goed vooruit…
is wel vet cool
Best gevaarlijk om met je t-shirtje en helm op de openbare weg te gaan rijden. Maar snel is die zeker.
.
Mooi ook om dat geluid te horen bij het inhalen van de eerste auto. Eerst met half gas, dan leek het al snel, maar dan volgas en toen ging die als de brandweer of wat anders.
Oké dit is gekkenwerk!.
Extreem hoge funfactor en best een gaaf geluid. Maar wat een idioot dat ie in z’n shirtje zo hard gaat rijden. Eén steentje en hij heeft een gat in z’n vel.
volgens mij is het eerste filmpje gewoon vooruit gespoeld. Althans dat idee heb ik, heb hier geen geluid op me werk.. maar zie alleen de beelden:D
Er zit trouwens wel een kruikopschroevendraaier met de punt op zijn rechterknieschijf gericht. Zal toch niet lachen zijn als ie bij een botsing dat ding door zijn knieschijf heen krijgt…….
@Niels:
Een hobbeltje is al genoeg. :?
Overigens wel ziekelijk snel voor zo’n apparaat.
Een 45 kilometerautotje is ook niet meer wat het geweest is:
http://video.google.nl/videoplay?docid=-4953541532753180651&ei=Tch-S-ySLNnm-Aby_fjIBg&q=sulky+racing&hl=nl&view=3#
Sow! Gevaarlijk!
1 woord , 8 letters : GESTOORD !!
@Dimglor
Zoiets?
Oké iemand moet me dit uitleggen, zo dan maar:
http://www.youtube.com/watch?v=Y_b3A9acHag
Hahahaha, ik lach in een stuip hier ! Wat een geweldige monteurmongooltjes !!! (totdat ze naast je wonenn…)
Deze wil ik echt voor de lokale golfbaan hier! Nog nooit hebben ze dan zo snel de vlaggen opgehaald denk ik;)