De Suzuki Vitara-rijder zat opzettelijk een ambulance dwars. Hij werd veroordeeld door de rechter voor zijn daad.
Lees Interacties
Reacties
Geef een reactie
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.
Auteur: RubenPriest, gepost om – 17 Reacties
De Suzuki Vitara-rijder zat opzettelijk een ambulance dwars. Hij werd veroordeeld door de rechter voor zijn daad.
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.
What a liquoricedick, die Vitara-rijder . . .
Wat een gek joh
Zo iemand verdient een PIT manouvre.
Terecht dat die persoon een zware straf krijgt van de rechter:
– 8 maanden voorwaardelijke gevangenis
– 3 jaar niet rijden
– 200 uur taakstraf
Wat moet je bezielen om een ambulance te blokkeren? Wellicht zal hij ook opgenomen moeten worden.
Dat is de enige oplossing, ook al ben ik geen arts.
Begrijp niet waarom men niet even de verklaring van de bestuurder erbij zetten… Waarom?
Aan de onboardcamera te zien stonden de zwaailichten en sirenes aan dus kan ik mij geen enkele reden bedenken waarom dit soort gedrag nog enigszins gerechtvaardigd kan worden.
Ik kan niet één goede reden bedenken, behalve dat je een enorm geslachtsdeel bent.
Ik snap alleen de functie van die 8 maanden voorwaardelijke gevangenisstraf niet. In het BBC bericht staat dat dit met een proeftijd van 18 maanden is maar als hij al 3 jaar zijn rijbewijs kwijt is, dan zou hij (theoretisch) in die 18 maanden dit soort acties niet kunnen uithalen. Of gaan die 18 maanden pas in nadat hij zijn rijbewijs weer terug heeft?
De proeftijd geldt niet voor exact dit soort acties. Justitie bepaald wat de voorwaarden daarvoor zijn maar waarschijnlijk is het bedoeld als stok achter de deur om ervoor te zorgen dat meneer zich wel écht aan zijn rijontzegging zal houden.
Pssst, mensen kunnen ook stiekem achter ’t stuur kruipen, ook als hun rijbewijs is ingenomen…
Snap ik, maar dan ben je sowieso in overtreding.
8 maanden voorwaardelijk geldt in principe voor alles. Als hij morgen iemand voor zn muil slaat dan kan de voorwaardelijke straf nog omgezet worden in een onvoorwaardelijke straf
Kijk, in Groot Brittannië wordt de veroordeelde gewoon met naam en toenaam genoemd. Zodat iedereen nu weet wat voor ontzettende eikel die Albert Butler wel niet is.
Dat doen wij toch ook? Veroordeelden worden met naam genoemd verdachten alleen als Riduan T. Maar veroordeelden komen maar zelden in het nieuws. Vaak is er na veroordeling nog een beroepsmogelijkheid, zolang die niet is benut is er sprake een mogelijkheid op vrijspraak en moet de privacy van de verdachte gewaarborgd blijven. Maakt de verdachte geen gebruik van de beroepsmogelijkheid wordt de straf uitgevoerd en dat is normaal en haalt niet het nieuws.
Ik hoop vooral dat de interventie uiteindelijk goed verlopen is. Jezus, welke problemen heb je dan om zoiets te doen?
Belachelijk gedrag. 8 maanden onvoorwaardelijk had ik ook prima gevonden.