• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Vader verkoopt stiekem dure klassieker van zoon

Auteur: jaapiyo, gepost 6 augustus 2017 om 16:16 – 12 Reacties

Camaro


Van je familie moet je het hebben.

Een tranentrekker/familiedrama uit ‘Murica. Vader John Dovichi moet zich volgens Bakersfield.com daar verantwoorden voor de rechter omdat hij de auto van zoon Jonathan Dovichi verkocht zou hebben, buiten het medeweten van die laatste om. De oudere Dovichi wordt nu onder andere autodiefstal en fraude ten laste gelegd. Dat laatste omdat hij de handtekening van zijn zoon vervalst zou hebben bij het verkopen van de auto. En het begon allemaal zo mooi.

Aanvankelijk kocht Pa John, een oude dragracert, de auto in kwestie namelijk een dikke tien jaar geleden. Het gaat om een klassieke Chevrolet Camaro (rijtest met de laatste gen). De bedoeling was om er een project van te maken samen met -jawel- zoonlief Jonathan. Afgaande op een verslag van 2006 op superchevy.com is die opzet ook geslaagd. In het artikel zijn de volgende soundbytes van John te lezen:

“Most importantly, it was something for us to do as father and son. It brought me and my son closer together.”

Jonathan is het daar op dat moment nog volmondig mee eens:

“It was a way for us to be together.”

Aww…Helaas moet er in de tussenliggende jaren iets veranderd zijn. In 2008 deed John de auto officieel over aan Jonathan, die op 11 januari 2009 een nieuwe ’title’ (kentekenbewijs) voor de auto ontving op zijn eigen naam. Jonathan liet de auto wel gewoon staan bij zijn pa op het terrein. So far so good.

Maar in 2015 kwam de jongere Dovichi op bezoek bij zijn pa en was de ‘Maro in geen velden of wegen te bekennen. Op de vraag wat er met de auto gebeurd was zei de oudere Dovichi naar verluidt alleen het volgende:

“That’s a big boy’s game, I sold it.”

Jonathan heeft dat even laten bezinken, maar afgelopen augustus toch een officiële klacht ingediend bij het Department of Motor Vehicles (DMV). Dat heeft uiteindelijk geleid tot het feit dat Dovichi senior zich nu moet verantwoorden voor de rechter. Volgens hem had hij het recht de auto te verkopen omdat hij er ook zijn geld in gestoken heeft. De auto was verzekerd voor een waarde van 80.000 Dollar. John’s advocaat geeft aan dat zoonlief erop uit is de reputatie van zijn pa te schaden omdat er nog wat andere issues lopen tussen de twee. De wet lijkt echter, in ieder geval wat dit akkefietje betreft, aan de kant van Dovichi junior te staan.

Image-Credit: superchevy.com

Ook interessant!

  • Video: dronken vader en zoon slopen Porsche 911
    Video: dronken vader en zoon slopen Porsche 911
  • Video - Dragracende Camaro kiest het luchtruim
  • Chevrolet Corvette uit productie
    Legendarische Chevrolet Corvette uit productie*
  • Mijn Auto: Chevrolet Corvette C4 van Peter
    Mijn Auto: Chevrolet Corvette C4 van Peter

Nieuwste artikelen

  • Koop de Nederlandse voorloper van de Porsche 911 Dakar [video]
  • Kerstspecial: de geschiedenis van de Pausmobiel
  • Dit waren de dikste spots van 2025!
  • Video: Zijn Golf-rijders over de hele wereld hetzelfde?
FacebookTweetPinLinkedIn

camaro, Chevrolet, Coupe, geel, oldtimer, ruzie, verenigde-staten

Vorig bericht: « Deze open Ferrari 250 GT is de definitie van goede smaak
Volgend bericht: Rara, wat voor Opel Insignia spotte @casperh »

Lees Interacties

Reacties

  1. Arnoud zegt

    6 augustus 2017 om 16:45

    Fijne vent..

    Login om te reageren
  2. jeroen82 zegt

    6 augustus 2017 om 17:48

    Raar verhaal 1: je vervalst een handtekening 2: je verkoopt een auto die niet van jou is 3: ook al zit er geld in van je in die auto, dit doe je niet zonder te overleggen. Mijn “verdict”, pa draait voor alle kosten op en regelt de- of eenzelfde auto met gelijke waarde terug.

    Login om te reageren
    • Tonnie zegt

      6 augustus 2017 om 18:13

      @jeroen82: zelfde als dat jij een auto (ver)bouwt en er veel geld in stopt, ‘m verkoopt aan mij en een tijdje later zelf ook weer verkoopt aan een ander zonder dat ik het weet. Omdat jij er zoveel geld in hebt zitten. Rare actie zou dat zijn.

      Login om te reageren
  3. babybenz zegt

    6 augustus 2017 om 17:56

    Only in Murica….

    Login om te reageren
  4. marc94 zegt

    6 augustus 2017 om 18:01

    Je overschrijvings bewijs laten slingeren en je auto kwijt dat is moeilijk aan te tonen als misdaad. Maar die vervalste handtekening zal hem in deze wel de das om doen denk ik.

    Login om te reageren
  5. firebird zegt

    6 augustus 2017 om 18:05

    Hoe verkoop je een auto die niet van jou is? Als die man er geld in had zitten had hij dat destijds maar moeten regelen bij de overdracht aan de zoon.

    Login om te reageren
  6. spykerboy zegt

    6 augustus 2017 om 18:20

    Tja zou hier ook moeten kunnen vind ik… ik zou het zelfde doen als mij dit geflikt werd… je blijft immers van andermans spullen af, ookal zit er een deel je eigen geld in

    Login om te reageren
    • granturismocollector zegt

      6 augustus 2017 om 18:33

      @spykerboy: De auto was niet van de vader, de vader had de wagen eerst gekocht maar de man en zen zoon hadden de auto met geld van allebei opgeknapt en na een tijdje had de vader de auto officieel overgedragen aan de zoon die de auto bij zen vader liet staan. De auto behoorde de vader dus niet toe.

      Login om te reageren
      • lippie zegt

        7 augustus 2017 om 00:02

        @granturismocollector: zen vader zen zoon

        Login om te reageren
        • granturismocollector zegt

          7 augustus 2017 om 16:12

          @lippie: Serieus?

          Login om te reageren
  7. Benny_Weisz zegt

    6 augustus 2017 om 19:11

    ‘Murica… waar men om het gemiddelde IQ aan te geven aan één cijfer genoeg heeft….

    Login om te reageren
  8. toyotaprius zegt

    6 augustus 2017 om 23:14

    Dacht ik dat de Reetveerdegemse Gezinsbode non-nieuws uitbracht..

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North