
Bij Top Gear zijn ze het gezeur over de Stig een beetje zat. Het is toch gewoon leuk dat ze een onbekend figuur rondetijden laten neerzetten, waarom moet iedereen het fabeltje nu gaan verpesten? Ten einde raad hebben ze zelf maar onthuld wie er achter de witte helm schuilgaat. En dat blijken inderdaad meerdere personen te zijn…
Ja, het is Graham Hill, de vader van Damon Hill waarvan iedereen dacht dat hij in 1975 bij een vliegtuigongeluk was overleden. In feite heeft hij zich al die tijd schuilgehouden tot hij eindelijk in actie mocht komen in het autoprogramma waarvan men al dertig jaar wist dat ze het ooit zouden gaan maken. Wie had gedacht dat de Stig een snor zou hebben?
Maar dat niet alleen. De Stig is ook Sir Tom McKillop, de directeur van de Royal Bank of Scotland. De bank staat momenteel £80 biljoen in de schulden, volgens McKillop omdat hij nogal werd afgeleid door bijvoorbeeld de Gumpert Apollo. De man verplaatste zijn besprekingen van woensdagochtend steevast naar donderdagochtend, wat op den duur een beetje verdacht werd aangezien de opnames van Top Gear op woensdag plaatsvinden.
Bovendien is de Stig Barack Obama. Deze rasechte coureur had tussen de seizoenen door wat tijd over en deed daarom mee aan de Amerikaanse verkiezingen, zich onbewust van de reële kans dat hij zou winnen. Eenmaal in het Witte Huis verstopte hij zijn witte overalls in een la, maar werd hierbij betrapt door een schoonmaker. Nu hij ontmaskerd is vreest Barack dat hij niet meer zal mogen terugkeren achter het stuur van de Top Gear testauto’s.
“I expect being President of the United States of America is pretty full on, but I’d hate to miss the next season because we’ll probably be putting that new Ferrari ‘round the track.” (…) “But, the last guy spent a third of his presidency on vacation or enroute, so I should be able to fit it in. Running the most powerful nation in the world, that is.”
Baracks slogan is natuurlijk “Yes We Can,” dus dat moet wel goedkomen.
haha echt weer die prachtige humor die we gewend zijn van topgear, ik ben het met ze eens laat de stig gwn de stig zijn!
Zow… die Graham Hill heeft er wel heel veel voor over… alle 3 de mannen zullen wel flink balen.
Ik ben benieuwd hoe topgear daar nu mee verder gaat. Ik hoop echt dat er een nieuwe komt.. Als de the Stig maar blijft bestaan.
Ik dacht eigenlijk aan Stirling Moss, Colin Mcrea en Richard Burns. Maar ik had het dus mis.
hmm… zeker iets te vroeg om McRae aan het lijstje toe te voegen :? over ‘vlieg’-ongelukken gesproken.
Is Obama trouwens niet familie van Hamilton? :P
heb Joop Zoetemelk al een tijdje niet meer gezien ..
laatste van hem vernomen was op de boot richting GB .. lieg niet ..
waarom wouden ze de driver onbekend houden?
Toch weer geniaal omgegaan met de geruchten zo, Go Top Gear! :D
jullie zijn mij vergeten erbij te zetten
Jammer dat ze de echte stigs onthuld hebben!
Dat die Obama zo goed kon rijden wist ik trouwens ook niet, jammer dat hij gewonnen heeft voor hem.. anders kon ie mooi blijven touren daar in Engeland.
En aan de muziek te horen die stiggie altijd draaide had ik wel verwacht dat hij een snor had!!!
@schutter ……wouden=wilden
En nu kijken wie er in trapt, ik zie ar mogelijk al een paar :)
Haha! Typisch Top Gear!
Je komt nooit te weten wie de stig is.
@Schutter
nooit topgear gekeken? of het hele verhaal rond “The Stig”.
weer leuk bedacht van de topgear redactie :)
Moeten ze Obama nu van een vliegdekschip laten chrashen nu dit naar buiten is gekomen?!? :shock:
Altijd leuk hoe die mensen zo’n verhalen er omheen kunnen verzinnen he.
heeft obama geen contract bij mclarenf1 ?
Typisch…
Echt iets voor Top Gear, dit antwoord.
@schutter omdat hij vaak te hard rijdt en als de polizei weet wie het is krijgt hij veel boetes.
neen kheb dat nog nooit echt gevolgt, wel eens in het boek gebladerd
Haha geweldig had ook natuurlijk niks anders verwacht hahah
@Schutter : wouden? heb je wel op de lagere school gezeten… Het is nog altijd wilden… :S
Had Verstappen het niet over terugtrekken in de anonimiteit…
@ Hans
Is dat écht de enige fout die je kunt ontdekken in z’n reacties?
@RA999 en Hans
Ga deze allervriendelijkste persoon nou niet afkraken op zijn spelling ja, hij stelt een fatsoenlijke vraag, ga hem dan niet even lekker afkraken op fouten die waarschijnlijk een heel groot deel van onze bevolking maakt, maar geef dan gewoon antwoord.
Mensen toch.. het is toch allang duidelijk dat de nieuwe Stig ons aller Koos Spee wordt?
Waarom krijgt ie dan een andere functie? Mooi verhaaltje om zijn Stig-bijbaantje te verdoezelen..
Maar Pieter van Vollenhoven is het dus niet?? Weer mis gegokt…
(*stuurt zelf een sollicitatie*)
@rFreak
Dan is hier het antwoord http://tinyurl.com/8g6mco :)
Zo erg kraakte ik trouwens niet af hoor, anders had ik de fouten wel een voor een opgenoemd, maar je weet nooit wat er achter schuil gaat natuurlijk, dyslexie of veel spijbelen…
Wacht met smart op de eerste beledigde reactie
Ik zal het maar toegeven heh…
Ik heb de mensen de afgelopen twee jaar flink voor de gek gehouden.
Ik ben helemaal niet werkeloos…of bezig met een ICT certificering.
IK ben de stig.
:)
(nee hoor…ik zou eerder Captain slow zijn denk ik ;) )
@bas ik geloofde je haast… grapjas xD
kut, d8 dat et JP was…
Ik snap het gedoe niet, ik ben toch de stig?
En ik altijd maar denken aan petrolhead Sjoerd van Stokkum… ;)
koos spee?
@ dirk
Nee Spee Koos
Hahaha, onvervalste Britse humor, die titel doet toch heel anders vermoeden. Ik hoor het Jeremy zo voor de camera opsommen, heerlijk.
Obama the Stig?? Yeah Right :roll: die is wel goe!!
En de andere 2 zijn te oud om hun stuur nog deftig vast-te-houden.
Ik hoop dat het nooit uitkomt wie Stig is!
Wij in belgie hebben een dj en niemand weet wie hij werkelijk is,
the man with the green mask alias ”Dr. Lektroluv”.
Voila,dat moest er even uit zo :lol:
2 oudere mannen en een politicus haha typische top gear humor
Shit, ik had toch echt m’n geld gezet op John Surtees…
lmao @ joop zoetemelk. dat was n goeie
Voor alle wouden/wilden-bijdehandjes:
http://taaladvies.net/taal/advies/vraag/919/
Ik wist niet dat topgear zulke slechte humor had, jezus wat een flauwe stukjes.
@RA999
Hahahaha lol, kijk als hij met opzet zo schrijft, dan heb ik niks gezegd natuurlijk, maar wie weet kan hij er niks aan doen.(wouden mag overigens wel hoor) Enfin, genoeg gezeurd,
On-topic: Ik zie Jeremy al op mijn tv dit uitgebreid vertellen ! :D
Het is gewoon James May. Hij wordt iedere keer als langzame rijder weggezet, maar ondertussen……..
stig is stig
niet (…)
@ mensen die dachten dat de stig’s echt werden ontmaskerd.
moeten door de autoblog redactie geblokkeerd worden, want die zijn dan wel zo dom! Daar kan gewoon nooit een fatsoenlijke reactie uitrollen.
Sorry jongens, ik geloof het gewoon niet wat hier staat! Het is wel een goeie grap btw…
Ik blijf lekker zeggen dat het nog steeds onbekend is wie de Stig is;)
Obama kan de Stig helemaal niet zijn. Hij woont in Amerika met zijn vrouw en kinderen en de testtrack van Top Gear is in Engeland. hahahahahahahaha lol
Stig’s fat American cousin is Elvis.
@Jorden: helemaal mee eens, ik zie er twee? Cantago en GekkeHenkie?
Billion is in het nederlands miljard en geen biljoen.
Ik heb wel eens van een Engelse dierenarts gehoord dat top gear dog eigenlijk de stig is
En zo blaast Top Gear onder het mom van ‘dat gezeur over de stig moet eens afgelopen zijn’ het gezeur ZELF weer nieuw leven in!!
Slim…
Ze zeggen dat The Stig een Flex-Fuel model is, dat hij zowel benzine als brood eet.
Maar wij weten alleen dat het THE STIG is….
@autoblogger
Je vergeet Joske volgens mij ;)
Die kop van die Graham Hill, geweldig, zo uit een film weggelopen met z’n Engelse snuit!
Ik was werkelijk verontrust na het lezen van de eerste alinea. Maar toen ik las dat iemand zich jarenlang dood hield voor een toekomstig autoprogramma, laat staan Obama, moest ik toch toegeven dat jullie het leuk verpakt hebben, en dat Top Gear grappig gereageerd heeft op de recente geruchten.
@ mensen die denken dat dit echt is; O M G. Dit menen jullie niet? Of jullie hebben het gewoon niet goed gelezen, daar houd ik het maar op… :roll:
@ Ary:
Wouden is gewoon correct Nederlands. Het is juist goed om het Germaanse (onregelmatige) karakter van de onze taal te behouden, i.p.v. alles maar gewoon regelmatig te gaan vervoegen. Leer dus eerst even Nederlands a.u.b.
Even over de Stig: hulde voor TopGear :D Heerlijk toch dit?
Oke, komkommer tijd op autoblog…
Dit is niet echt humor waar ik dubbel van lig…
Als ze Barack Obama hadden weggelaten had ik het nog gelooft ook, de andere namen zeggen me niks
Lol barack echt schitterend, en die vent die eigenlijk dood was :D … no more for this!
@JPM: Het ging dan ook om 80 trillion.