
Voor iedereen die de zak met 10.000 euro in de wacht wil slepen die op het hoofd van onze Neerlandse snelwegterrorist staat: zojuist is er bij Baarn op de A1 weer eens een achterruitje gesneuveld.
De politie kan nog niet bevestigen dat er daadwerkelijk met een luchtpipa is geschoten op de gehavende Renault Espace, maar aangezien het gebeurde op een plek die niet ver van andere schietincidenten ligt is de kans tamelijk groot dat we met de snelwegschutter te maken hebben. Of is er een copycat actief? Zijn er meerdere personen die dit doen?
Wat we weten is al bekend en tamelijk onbruikbaar. De dader is namelijk gesignaleerd in een grijze VW Golf en opereert vooral in en om de Randstad. Het incident hiervoor was maandag op de A2 bij Maarssen en dat zou al het 37ste slachtoffer zijn. Maar kan iemand deze Highway Sniper even heel snel van de weg drukken? Nog even en de Telegraaf komt met speciale snelwegschutter-avatars bij hun berichten, gelardeerd met koppen als “HORRORSNELWEGSCHUTTER” of “HET SNELWEGMONSTER MET DE LUCHTBUKS“. Daar zit natuurlijk niemand op te wachten.
UPDATE: Zie je wel. Elk gevalletje van ruitschade is nu opeens verdacht. De KLPD meldt zojuist dat dit incident te wijten is aan steenslag. De achterruit van de Espace is dus niet kapotgeschoten door de snelwegschutter. (bron: RTV Utrecht)
Als je beschoten wordt, ga je toch snel de vluchtstrook op, schuil je en probeer je te kijken van waar de kogel kwam? Misschien dat je de schutter dan wel ziet.
@Lucb: Ik heb zo’n vaag vermoeden dat als je beschoten wordt, dat je dan nog zo’n pakweg 5 minuten naar lucht aan ’t happen bent van de schrik voordat je het überhaupt verzint om uit te kijken naar de eventuele dader.
@kaasboerin: als je weet dat je al de 3xste slachtoffer bent, ga je toch aan de kant om te kijke vnwaar het schot komt, ik zou het althans doen
@kaasboerin: die 10.000€ is toch mooi meegenome :)
@KaCh1ng: Ehh wat ik dus wilde zeggen, dat de gemiddelde mens enorm zou schrikken als het hem/haar zou gebeuren, ik denk niet dat je op dat moment (snel genoeg) kan bedenken dat je de 3xste slachtoffer bent, en er 10.000 beloning wordt gegeven aan de gene met de gouden tip. Dan is die gozert allang foetsie. Maar goed, dat is net als mensen die zeggen sla een haai op z’n neus als ‘ie op je af komt zwemmen, ja dat zou je dan echt bedenken op dat moment. :lol:
@kaasboerin: Inderdaad, maar hier zijn veel helden!
@autobart: haha ja @kaasboerin heeft gwn gelijk de rest begrijpt dat niet totdat het ze zelf overkomt..
@kaasboerin: Het is lastig praten vanuit onze luie stoel, maar ik zou op zijn minst geprobeerd hebben een achtervolging in te zetten. Het valt toch op zijn minst op dat er iemand als een speer ervandoor gaat of de eerste afslag probeert te nemen?
@Lucb: die kwam van links hoorde ik
Ik denk aan meerdere daders.
de kwibus die ermee is begonnen heeft naar mijn idee gewoon andere half gare personen op het idee gebracht.
wij hebben een cameraatje in de auto hangen en moeten van de week naar Rotterdam.
dus wie weet is hij snel gevonden en die 10.000 meuro kan dan onze kant op :P
@the-budel-guy: Een cameraatje in je auto?
In het geval je werkzaam bent als videosurveillant heb ik een vervelende mededeling voor je. Agenten komen niet in aanmerking voor deze 10.000 euro omdat het hun werk is deze crimineel op te pakken.
@desoper: Iedereen kan een cameraatje in z’n auto hangen. Hoef je geen agent voor te zijn
@desoper: geen agent er zijn camera’s voor particulieren die kunnen het als bewijs gebruiken.
A1 bij Baarn? Heb ik iets gemist?
Laat maar, ik heb niets gezegd….
Bermbuks was het op Autoblog toch?
Voor die 10.000 euro pak ik m wel. Weer een stap dichter bij een ferrari 458:-D
Is er een verband tussen de beschoten auto’s? Zijn het bijvoorbeeld allemaal Audi’s of Zoiets? ;)
@norge: volgens mij wel tussen de tijd dat ze beschoten worden. moet ff iemand gaan kijken: worden die dingen alleen in de (na)middag beschoten of wat..???
@norge: Of allemaal Hyundai’s. Cop gone rogue :-)
@adyton:
Als t allemaal hyundai’s zijn dan heb ik al n verdachte ;)
@speedlimit:
Dan is het vast iemand die zich opgelicht voelt door z’n dealer, omdat het onderhoud zo duur blijkt te zijn, en dat was er vooraf niet bij verteld … dus logisch inderdaad.
uiteindelijk hebben de computerspelletjes het gedaan ..
is er al een fanclub trouwens ??
Aandachtsgeile psychopaat. Geen artikeltjes meer schrijven en het politieonderzoek voortzetten. Dan komt er hopelijk snel een oplossing.
@floryn:
“hopelijk” kan je bij elk politieonderzoek schrijven ..
@lincoln: Helemaal mee eens! Als de politie iets onderzoekt hoop ik dat ze het gaan oplossen ja ;)
@lincoln: :)
gewoon terugschieten
Kadaffi ook nog steeds niet gevonden….link? :)
Ik snap gewoon echt niet waarom het zo moeilijk is om een gek als deze op te pakken en levenslang op te sluiten omdat hij inmiddels 37 (?) Keer op willekeurige mensen heeft geschoten? Ik hoop dat iemand een dezer dagen zo heldhaftig is om hem omver te rijden!
laten we even luisteren naar die gene die gisteren voorstelde om de crimineel de ‘bermbuks’ te noemen.. (zo vind hij het misschien minder leuk om te horen)
Wel leuk dat mensen proberen een nieuwe ruitje te krijgen met dit soort ongein, blijkt het gewoon steenslag te zijn.. wisten ze natuurlijk ook wel :lol:
@jessevandalsen
Precies, de dader verstopt zich ook niet dus kun je hem makkelijk omver rijden. voor het overige verkeer is het inmiddels ook geen gevaar. als je iemand omver rijd ben je net zo erg als die persoon zelf
Gevalletje steenslag ,is ook misdadig hoor;)
Denk even logisch na, denken jullie echt dat als je in elke nieuws dat er is in dit land word gezegd dat de dader in een grijze vw golf rijdt dat hij dan nog steeds in die auto gaat rijden. Die persoon heeft ook hersens ( niet zo updated maar ja). Je moet het slimmer aanpakken en de camera beelden checken, daar heb je er toch honderden van. (of staan ze uit). En meer survaillance kan ook wat helpen. En als je wordt beschoten probeer dan te kijken wie het deed.
GEEN AANDACHT AAN GEVEN, stopt het vanzelf. Deze gasten leven van de aandacht. Dom dat de media en AB hen dat geeft, wat mij betreft medeplichtig….
@highperformance:
Ja en als iedereen gewoon door rijdt hebben we ook geen last van file’s.
En als de hele rij gelijktijdig optrekt bij het stoplicht hoeven we ook daar niet zo lang stil te staan.
Wat zijn wij toch allemaal dom.
Wees blij dat de media in dit land vrijuit mag spreken en je niet constant met het gevoel hoeft rond te lopen dat je voor de gek wordt gehouden.
@desoper: ben ff weggeweest. beetje late reactie van mij. maar aangezien je mijn bericht niet begrijpt heeft uitleg ook geen zin.
Ik ben inmiddels wel gewend aan onzin uitspraken van Rechercheur maar kan iemand mij uitleggen hoe je de achterruit (verticaal bij een Espace) door steenslag kunt laten sneuvelen?
Reed deze Espace misschien achteruit met zo’n 80km/u op de a1??
@w0o0dy: nee nee, de schutter is verstandig geworden, hij schiet nu met grind in plaats van met kogeltjes, dan kan hij het gooien onder ‘steenslag’ :)
@w0o0dy:
Als jij nu eens in staat zou zijn om met recente cijfertjes bepaalde zaken te kunnen onderbouwen, dan zou je misschien recht van spreken hebben ….
@rechercheur: Als jij in staat zou zijn deugdelijk bewijs voor je stelling te leveren zou je recht van spreken hebben maar ja dat probleem heb je dagelijks…
Bewijs maar eens iets in plaats van borrelpraat en berekeningen op een bierviltje de ruimte in te slingeren. Beter 3jaar oud van een deugdelijk bron dann jouw geleuter.
@w0o0dy:
:-) druktemakertje ….
@w0o0dy: idd, hoe krijg je in godsnaam steenslag op je achterruit?! dat heb ik namelijk nog nooit gezien gehad of gehoord xD??
Zou ik deze man ooit betrappen, dan belde ik echt niet de politie.
Die schiet ik eerst 36x zelf voor z’n raap.
@BmwMPower: Waarom 36 ?
@norge: Omdat dit artikel, wat gewijd is aan het 37e ‘slachtoffer’, niet door de schutter, maar door steenslag kwam.
En voor de rest, omdat het kan.
de jacht begint op de steen slag
Ik zat ook met het probleem van de achterruit… maar er ligt toch een rijbaan naast die steentjes kan opspatten en op onschuldige Renaults kan afvuren? Als het dan nog genoeg kinetische energie heeft voor een gebroken ruit
Is de KLPD dwaas geworden??? Hoe krijg je het voor mekaar om steenslag op de verticale achterruit van een renault espace te krijgen? Een maat van me rijdt al jaren met zo’n espace en die vraagt zich dit dus ook af. Bizar dat ze tot zo’n onlogische conclusie zijn gekomen.
@Aquios: Oh wacht even… ik zie nu dat de bron RTV Utrecht is. Die zuigen al jaren berichten uit hun duim en dikken berichten die wel waar zijn altijd even erg aan.