![Ferrari F430 Scuderia-kit by ASI](https://static.autoblog.nl/images/wp2009/ferrari_f430_scuderia_kit_asi_1.jpg)
Je hoeft geen doorgewinterde Ferrari kenner te zijn om de Ferrari F430 en de Ferrari 430 Scuderia uit elkaar te houden. De positie van de uitlaten is het enige dat je hoeft te onthouden. Bij de Scuderia zijn dat twee hooggeplaatste en meer gecentreerd gepositioneerde dikke pijpen. Bij de F430 zie je 2×2 dunnere, lager en meer naar buiten gepositioneerde pijpen. Maar tuner ASI schept verwarring.
Voor de F430 eigenaren die zich bruter voor willen doen dan ze werkelijk zijn, heeft het Japanse ASI een ombouwkitje beschikbaar. Hiermee krijgt de F430 een nieuw uitlaatsysteem met soortgelijke pijpen als de 430 Scuderia. Ook het vermogen neemt daarmee toe, maar omdat ASI is dit nog aan het testen is, ontbreken cijfers. De kit moet 9.000 dollar (6.100 euro) kosten. (via: gtspirit)
Ben benieuwd naar de eerste filmpjes:D
Koop dan gewoon een Scuderia ipv een F430. Je heb toch geld zat als je een Ferrari kan betalen.
Kkoop dan ineens een echte scuderia…
Lelijke spoiler trouwens!
Ik wil we eens dat geluid horen.
De 360 cs heeft het mooiste geluid aller tijden.
Ferrari doet er alles aan om geen spoiler te hoeven monteren en nu dit….veranderen om het veranderen.
Gadverdamme! Waar eerst de uitlaten zaten zit nu kippengaas.
Ik vind altijd de F430 nog mooier dan de scud. De luchthappers aan de voorkant zijn subtieler, de achterkant is sportief, maar toch vriendelijk en niet extreem… Waarom moesten ze het uiterlijk wijzigen?
Lelijke spoiler inderdaad.
brauw brauw zalie wel doen denk
skon ding
dit heeft er ff niks mee te maken maar weet iemand de site van hotwheels elite?
uɐɐʇs doʞ uɾız do uɐʌ ƃɐɐɯ uɾıɯ ʇɐɐƃ
Wat een Lamborghini Murcièlago LP670-4 SuperVeloce-achtige spoiler!! Copyright anyone?
@FuelMinded: Inderdaad!! In plaats van het even mooi af te werken!!
@ Ard hoe krijg je die tekst toch zo op z’n kop??
ontopic:die spoiller staat echt niet
/ɯoɔ˙uʍopǝpısdnǝdʎʇ˙ʍʍʍ//:dʇʇɥ :uǝʞɾıʞ ɹǝıɥ uǝʌǝ uooʍǝƃ :lǝɹɐʞ @
Met dat plasticpakket is kun je ze nog goed uit elkaar houden hoor, sjonnie zeg.
Lekker met die 360 CS velgen.
Koop dan een echte…
Ziet er best ‘breed’ uit. Vind de uitlaten (Daar waar het hier om ging) wel wat hoog. Heb ze toch liever nog een stukje naar beneden..
sjonnie
sjonnie kan hem niet betalen,zegt ie net!!
Ik wil em wel, dan kan ik bij de barbecue mijn pintjes bier op de achterspoiler plaatsen :p
moo kontje
Mooie auto, alleen die velgen vallen me tegen, niet helemaal mijn stijl voor deze auto. Maar deze is toch echt wel goed gelukt als je het mij vraagt.