• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Scoor een Honda S2000 CR met zeer weinig ervaring

Auteur: jaapiyo, gepost 25 april 2020 om 19:57 – 15 Reacties

Honda S2000 CR

Je kan nu deze Honda S2000 CR scoren.

Zo maken ze ze niet meer. De hoogtijdagen van de auto vielen ook samen met de gloriedagen van de Japanse auto. Eind jaren ’90, begin jaren ’00 waren de rice rockets gaver dan ooit. De EVO’s en WRX-en suisden je om de oren in rally’s en VTEC kickte in als je naar de bios ging voor The Fast and the Furious. Japan probeerde het ook in Le Mans met de GT-One en de R391, maar daar stal BMW uiteindelijk de show. Ach ja, je kan niet alles hebben. Helaas leek de totale Japanse auto industrie tien jaar later te besluiten zich alleen nog toe te leggen op saai. Gelukkig komen ze daar nu langzaam weer een beetje op terug.

CR

En gelukkig hebben we de oude bleppers nog. Het is immers Japans spul, dus het blijft heel. Zelfs als je er heel veel stickers op plakt. Of als je er nooit mee rijdt. Dat laatste is gebeurd met het onderwerp van dit topic, een gele S2000 CR. Zoals collega @willeme al uit de doeken deed in de special over deze favoriet van de echte liefhebbers, is de CR zo’n beetje de gaafste S2000 die er is. De ‘CR’ in S2000 CR staat voor Club Racer en geeft het doel aan van de auto: trackdays owneren.

De 241 pk sterke motor van de S2000 CR was gelijk aan die van de normale S2000 van na de lift met de F22C1 onder de kap. Deze had iets meer inhoud en een iets lagere redline dan de 2.0 liter grote F20C die oorspronkelijk in de S2000 geleverd werd. Voor de CR werd de besturing iets directer gemaakt en het onderstel werd aangepast met stijvere dempers en strakkere veren. De Bridgestone Potenza RE070 banden waren breder en zachter dan voorheen. Optisch viel de CR op door een behoorlijk wilde bodykit met Boxster Spyder-achtige bulten achter de stoelen.

S2000 CR

Honda maakte de CR 700 keer, waarvan 140 keer uitgevoerd in Rio Yellow Pearl. Kennelijk was dat de favoriete kleur van American Honda Motor Company, want deze ‘Muricaanse divisie van Honda hield de auto lang in eigen bezit. Op enig moment nam een werknemer de auto over, alvorens deze in handen kwam van de huidige verkoper. In totaal heeft de auto maar 1.300 mijl afgelegd. Nadeel: er is al 65.500 Dollar geboden en de veiling duurt nog zes dagen…

Ook interessant!

  • Wie wil deze Honda S2000 hebben voor €130k?
  • Video: nóg een rare Honda CR-V crash
  • Honda
    Video: verwarde Honda moet deur uitdeuken
  • Honda Civic vijfdeurs
    Honda Civic vijfdeurs krijgt zeer slechte marketing

Nieuwste artikelen

  • Video: Zijn Golf-rijders over de hele wereld hetzelfde?
  • Dit zijn alle nieuwe auto’s die in 2026 uitkomen
  • Waarom je ruiten beslaan en hoe je ze 10× sneller ontwasemt
  • Buitenkansje: koop deze unieke AMG op Marktplaats!
FacebookTweetPinLinkedIn

Cabrio, geel, Honda, s2000, veiling, youngtimer

Vorig bericht: « Red Bull hekelt gedraai van Mercedes
Volgend bericht: MV Agusta Brutale 1000RR: 208pk voor € 35.000 »

Lees Interacties

Reacties

  1. Jochempie zegt

    25 april 2020 om 19:59

    Wordt dit de eerste fabrieksstandaard S2000 van >100000 euro?

    Login om te reageren
  2. emping zegt

    25 april 2020 om 20:28

    Gaaf hoor, alleen een andere spoiler achterop.

    Login om te reageren
    • rolov zegt

      26 april 2020 om 08:44

      @emping: als die standaard is zo laten. Zeitgeist

      Login om te reageren
      • emping zegt

        26 april 2020 om 13:02

        @rolov: is volgens mij standaard maar dat maakt het niet automatisch mooi imo.

        Login om te reageren
        • rhellema zegt

          26 april 2020 om 14:34

          @emping: nee ben ik met je eens. Maar ik denk wel dat als je deze auto helemaal origineel houdt dat het dan best wel een investering kan zijn.

          Login om te reageren
  3. stephane8200 zegt

    25 april 2020 om 21:02

    Zonde van de S2000. Ziet er uit als een typisch Amerikaanse tuning aanpak.

    Login om te reageren
  4. martingtv zegt

    25 april 2020 om 21:32

    altijd jammer gevonden dat ze geen 6 in lijn er in hebben gelegd. Dat had mooi geklonken.

    Login om te reageren
    • sleepyj zegt

      25 april 2020 om 21:47

      @martingtv: hetgeen wat er nu in ligt klinkt ook niet verkeerd. Een van de gaafst klinkende 4 pinters.

      Login om te reageren
  5. joostgrn zegt

    26 april 2020 om 00:54

    Is hij wel “fabrieksnieuw” …?

    Login om te reageren
    • maferick74 zegt

      26 april 2020 om 01:24

      @joostgrn: nee maar ik ken wel n bedrijfje, kost n paar weken door een specialist, maakt trouwens zijn eigen schoonmaakspullen, nou dan weet je het wel….. waarschijnlijk niet….

      Login om te reageren
    • rolov zegt

      26 april 2020 om 08:45

      @joostgrn: als die 1700 Mile heeft in een land dat geen zout gebruikt in de winter om te strooien moet dat bijna wel

      Login om te reageren
  6. toyotafortuner zegt

    26 april 2020 om 03:33

    Klaar om mee te doen in een nieuwe Initial D adaptatie, als de wagen bestuurd door een nieuwe God Hand

    Login om te reageren
  7. kniesoor zegt

    26 april 2020 om 13:57

    Op de bekende site voor tweedehandsjes van onze oosterburen staan er mooie AP2’s met lage kilometrage voor tussen de 25 en 30K. Dat zou voor mij vèr de voorkeur genieten boven zo’n extreem geprijsde CR, lekker scheuren met zo’n ding i.p.v. een museumstuk waar je – als je de waarde niet al te veel geweld aan wil doen – alleen maar naar kan kijken.

    Login om te reageren
    • PunicaOase zegt

      26 april 2020 om 15:12

      @amghans: ik vind de non-CR een stuk knapper en het originele blok heeft een hogere redline wat nu juist de partypiece is van deze auto.. hou ik ook nog zeker de helft van dit bedrag over ??

      Login om te reageren
  8. spyderweb zegt

    27 april 2020 om 06:48

    Voor dat geld koop ik liever een NSX.

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North