• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Range Rover SVAutobiography LWB onthuld

Auteur: CasperH, gepost 28 november 2017 om 07:45 – 28 Reacties

Afbeelding Range Rover SVAutobiography LWB onthuldAfbeelding Range Rover SVAutobiography LWB onthuld

Range Rover SVAutobiography
De nieuwe überluxe Range Rover is hier.

Binnenkort gaat de LA Motor Show van start en vooruitlopend daarop heeft Range Rover nu de SVAutobiography LWB alvast onthuld. Een Range Rover met extra lengte en extra luxe aan boord, gecreëerd door de mannen van SVO (Special Vehicle Operations), die eerder ook al de sportiever georiënteerde Range Rover SVR (rijtest) afleverden.

De nieuwe Range Rover heeft achterin twee Executive stoelen met alle luxe die je je kan wensen, en bovendien met 1,2 meter beenruimte. Bovendien is er voor elke achterpassagier een eigen touchscreen van 10 inch gekoppeld aan een infotainmentsysteem met 4G en WiFi. Tussen de twee achterstoelen vinden we een koelkast met capaciteit voor twee goede flessen drank. Mocht je het toch zat zijn achterin, dan gaan de deuren met een druk op de knop volledig zelfstandig open. De kofferklep is gecombineerd met een houten laadvloer die ook met een druk op de knop kan worden uitgeschoven.

Tot slot nog de specificaties: een SVAutobiography krijgt een 4,4 liter V8 diesel (339 pk), plug-in hybride (404 pk) of 5.0 liter V8 (565 pk) onder de kap, afhankelijk van het geplaatste vinkje op het koopcontract.

Update: de eerste prijs is bekend. De luxe SUV is er vanaf 219.095 euro voor de P400e.

Ook interessant!

  • Range Rover SVAutobiography Ultimate moet je smaak zijn
  • Land Rover Range Rover D350 rijtest
  • Video: nieuwe Range Rover Sport SVR gespot
    Video: nieuwe Range Rover Sport SVR gespot
  • Video: Carwash sloopt Range Rover

Nieuwste artikelen

  • Max Verstappen gaat echt voor Mercedes
  • Dit zijn de hoogtes van de boetes in 2026 (snelheid, telefoon, parkeren)
  • Video: Met een motor van de trap rijden
  • Hierom worden auto’s in 2026 nog duurder
FacebookTweetPinLinkedIn

la-2017, Land Rover, range-rover, svautobiography

Vorig bericht: « Rimac wil de nieuwe Tesla Roadster slopen
Volgend bericht: Nederlandse ACM: maximale boete voor Volkswagen »

Lees Interacties

Reacties

  1. viezefreddyw zegt

    28 november 2017 om 07:55

    De huidige Range Rover vind ik een fraai ding. Hij is mooi aan te kleden, luxe. Maar ook sportief en een beetje schreeuwerig. Dit ding vind ik ook zo’n mooie auto. En als wat mij betreft iets luxe uitstraalt, is het wel lederen bekleding met ruitjes.

    Login om te reageren
    • mopar zegt

      28 november 2017 om 08:04

      @viezefreddyw: Echte luxe is juist velours bekleding. Qua temperatuur ook veel lekkerder om op te zitten. Hebt bij zulke stoffen vrijwel nooit stoelverwarming of ventilatie nodig en blijft er ook veel langer mooi uitzien.

      Zal alleen wel een bitch zijn om schoon te houden….maar als je zoiets kan betalen dan heb je daar vast wel een mannetje of twee voor.

      Login om te reageren
      • viezefreddyw zegt

        28 november 2017 om 08:08

        @mopar: Klopt. Maar ik heb het over uitstraling. Lederen bekleding in ruitjesvorm vind ik een erg chique uitstraling hebben. Past in mijn ogen uitstekend bij auto’s als dit.

        Wat dat betreft heb ik een oude geest. Ik hou van dat soort dingen. Veel leer, veel hout. Vind ik echt schitterend.

        Login om te reageren
        • mopar zegt

          28 november 2017 om 08:16

          @viezefreddyw: Echt oude geest is juist stof ;) oude rollers uit de jaren ‘30/‘40 en vaak ook ‘50 hadden altijd stof achterin omdat destijds de huid van een rund te ruw werd gezien om op te zitten. Veelal zie je dus dat de chauffeur bij dat soort wagens lederen bekleding had terwijl de achterbank van velours of stof was.

          Vandaag de dag is leer zo soepel dat het als luxe gezien kan worden maar dat was vroeger heel anders. :)

          Login om te reageren
          • viezefreddyw zegt

            28 november 2017 om 08:20

            @mopar: Haha zo’n oude geest heb ik dan ook weer niet inderdaad. Maar het klopt wel wat je zegt. Velours voelt veel prettiger aan. Maar het oogt wel minder luxe, daar gaat het mij een beetje om.

            Login om te reageren
          • pomoek zegt

            28 november 2017 om 08:25

            @mopar: ook omdat de chauffeur vaak gewoon in weer en wind zat, zoals het hoort.

            Login om te reageren
            • mopar zegt

              28 november 2017 om 11:09

              @pomoek: Precies! Het uitschot…

              Login om te reageren
      • unknown32 zegt

        28 november 2017 om 11:05

        @mopar: ik vind velours niks… Dat heeft een klant van me en daar zie je de contouren van de zetelverwarming in! Geef mij maar leder:-)

        Login om te reageren
        • mopar zegt

          28 november 2017 om 11:07

          @unknown32: ik heb het in mijn W126. Ding is al 35 jaar oud en ziet er nog perfect uit. Mn pa heeft stof in zijn Volvo 940 met stoelverwarming en ook daar ziet het er nog top uit. Hangt vast van de kwaliteit van de bekleding af.

          Login om te reageren
  2. londoncars zegt

    28 november 2017 om 07:59

    Kan het zijn dat deze al op de IAA in Frankfurt stond? Volgens mij heb ik in deze gezeten.

    Login om te reageren
    • mvdd zegt

      28 november 2017 om 11:59

      @londoncars: dat zal de standaard wielbasis SVAutobiography zijn geweest

      Login om te reageren
      • sr20det zegt

        28 november 2017 om 12:25

        @mvdd: of een normale lwb die je ook met losse zetels achterin kunt krijgen.

        Login om te reageren
  3. mopar zegt

    28 november 2017 om 07:59

    Jammer van die deurbekleding achter. Die sierlijsten hadden ze wel even mogen doortrekken. Nu ziet het er wel heel duidelijk uit dat ze daar de boel verlengd hebben.

    Login om te reageren
  4. dunhozzie zegt

    28 november 2017 om 08:06

    Nooit een fan van twotone buiten sommige sportauto’s geweest, maar het is een prachtige auto. Doe me er maar 1-tje!

    Login om te reageren
  5. pomoek zegt

    28 november 2017 om 08:29

    Mooi ding. Ik ben me zo langzaam aan wel aan het afvragen waarom dit soort super luxe auto fabrikanten niet een alternatief voor het infotainment systeem aan het uitdenken zijn. Voor een paar honderd euro maximaal kan elke Jan Piet of Kees een vergelijkbaar systeem achter in de Ford focus uit 2001 knutselen. Hier kost het waarschijnlijk een veelvoud terwijl het niet meer biedt dan het spreekwoordelijke Halfords setje.

    Login om te reageren
  6. itiswhatitis zegt

    28 november 2017 om 08:39

    Wat een klasse straalt deze auto uit.

    Login om te reageren
    • nvn1993 zegt

      28 november 2017 om 13:28

      @itiswhatitis: inderdaad! Als je hier naar kijkt dan zijn de nieuwe rolls royce suv en de bentayga best wel overbodig (voor zover ze dat sowieso al niet waren)

      Login om te reageren
    • sntial zegt

      28 november 2017 om 13:33

      @itiswhatitis: de light signature van die koplampen trekt op niks

      Login om te reageren
  7. bastiaano zegt

    28 november 2017 om 09:11

    Hier laat ik een S klasse en misschien zelfs een Bentley voor staan

    Login om te reageren
    • lekkerlinksrijden zegt

      28 november 2017 om 09:26

      @bastiaano: Bentley laat ik voor een Polo al staan ;-)

      Login om te reageren
  8. kennone zegt

    28 november 2017 om 09:27

    Mooi apparaat. Bij ons thuis staat er zo eentje in bestelling. Ben benieuwd

    Login om te reageren
    • 2wheeler zegt

      28 november 2017 om 12:16

      @kennone: kost rond de 200K in NL… ziekelijk veel geld voor een RaRo maar wel heel erg gaaf natuurlijk.

      Login om te reageren
      • kennone zegt

        28 november 2017 om 14:28

        @2wheeler: met de juiste motor en wat extra opties ga je daar met gemak overheen. Serieus veel geld, koop je ook een mooie 2 onder 1 kapper voor.

        Login om te reageren
        • sabrerator zegt

          28 november 2017 om 18:20

          @kennone:
          We zien de foto’s met belangstelling tegemoet.

          Stijlvolle Britten altijd +100

          Als ik 1 auto moest uitzoeken en daar zou ik de rest van mijn leven mee moeten doen: een Range Rover. Limousine, stationcar, terreinwagen, sportwagen (met die 565pk V8), alles in 1 wagen. Heerlijk.

          Login om te reageren
          • kennone zegt

            29 november 2017 om 10:59

            @sabrerator: Weet niet zeker of het exact dit model geworden is maar hij is verlengd en heeft de 5.0sc onder de kap. Ik post een fototje als hij binnen is. Zal dit jaar denk ik niet meer zijn.

            Login om te reageren
  9. rufctr01 zegt

    28 november 2017 om 09:34

    Schitterend! Ik ben van mening dat dit toch echt de mooiste in zijn klasse is. Veel merken doen een poging maar komen niet in de buurt van een Range Rover.

    Login om te reageren
  10. Gulli zegt

    28 november 2017 om 09:38

    Is er al bekend wanneer ze deze lijn gaan omnoemen naar SVAutopornography?

    Login om te reageren
  11. sntial zegt

    28 november 2017 om 13:32

    De light signature van de koplampen van die nieuwe RR is echt mega cheap.

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North