
De Porsche 918 is nog bijna nergens “in the flesh” te zien maar bij een dealer in Gelderland staan er al twee te pronken. Één met Weissach pakket en één zonder, reden genoeg om even langs te gaan voor wat foto’s.
Bij onze vrienden van Porsche Centrum Gelderland in Heteren was vorige week al de witte Porsche 918 op deze foto’s te bewonderen maar sinds een paar dagen zijn het er twee omdat er ook een grijze 918 met Weissach Package is afgeleverd.
Zoals gezegd: de witte 918 is “standaard” uitgevoerd. Voor €834.653 euro is ‘ie overigens van jou. De grijze 918 Spyder is uitgevoerd met het Weissach Package en moet €874.653 euro kosten. De wielen van de grijze zijn overigens specifiek besteld, standaard zitten er andere wielen bij het Weissach Package.
Mooie plaatjes
Mooi hoor! Doet er maar eentje!
Had ik maar 9 ton om aan een auto uit te geven :( *zucht*
Hoeveel bijtelling?
7% denk?
Wat is een 918 toch zo mooi!
De Weissach Package wielen zijn
zoveel mooier op de 918 Spyder dan deze.
Maar wat staat er achter? Een 908?
Veel interessanter.
@carmasterr: 907 ;)
Hybride toch? Zijn onze leaserijders natuurlijk helemaal wild van.
@robert110: gaap… Budget van 9ton? Voor een leaseauto?
@robert110: dan moet je wel 9 ton klaar hebben liggen. En 7% bijtelling op een auto van 9 ton is ook niet misselijk.
He mijn nieuwe auto is binnen. Morgen even ophalen dan maar.
Prachtige maar toch redelijk simpele voorkant tov mclaren en ferrari.
Mooi spul. Al zou er wel minder ‘badges’ op mogen. Enkel Porsche achterop is afdoende.
Liever de LaFerrari, maar dit zou de enige auto zijn die me doen zou twijfelen.Geweldige auto, niet té schreeuwerig, mooi en perfect in proporties.
Heel erg mooi! Porsche heeft toch maar een prachtbak neergezet. Eentje die je misschien zelfs wel elke dag kan rijden en waar 1000km op een dag geen probleem in is. Dat is in een laferrari of p1 wat minder comfortabel gok ik zo.
Die witte schijnt van de eigenaar van porsche centrum gelderland zijn.
Weekje geleden in Budapest deze gezien, WAT een vette auto. Ik zag een grijze met mintgroene calipers. Zal ook ff de foto’s uploaden.
Er staat nu een grijze op nl kenteken. 859 duizend euro :)