Autoblog-lezer Dennis kwam al recent aan bod in zijn Audi R8, maar hij heeft ook een RS e-tron GT. In een nogal opvallende kleur!
Lees Interacties
Reacties
Geef een reactie
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.
Auteur: RubenPriest, gepost om – 9 Reacties
Autoblog-lezer Dennis kwam al recent aan bod in zijn Audi R8, maar hij heeft ook een RS e-tron GT. In een nogal opvallende kleur!
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.
Goede smaak!!!
Complimenten voor de kleur, zowel binnen als buiten, staat ‘m erg goed. En het is waar, zelfs met grof ICE geschut houd je een beetje EV op de eerste meters absoluut niet bij. Maar ondanks dat is zo’n ding me voor het moment nog effe te genderneutraal. Dat neemt niet weg, dat het in z’n soort een hele mooie oto is.
Ik ben erg benieuwd naar de video maar ik kan deze niet afspelen. Na de afspeelknop enkel een grijs vlak met nog linksonder een andere afspeelknop. Heb ik wel vader last van op deze site. Waarom niet op youtube plaatsen en embedden?
Ik heb hetzelfde, zowel in Chrome als Edge kan ik geen filmpjes meer afspelen van Autoblog.
Dikke pech!
Even zoeken op Youtube, daar staat het filmpje dus toch.
Filmpjes spelen hier in de app zelden goed af en al helemaal niet beeldvullend.
Was in de oude app ook niet soepel, maar daar was een manier waarop het wel werkte. Heb ik in de nieuwe app nog niet gevonden helaas.
Hele goede en mooie keus man! Ik vind de e tron gt momenteel de mooiste elektrische auto op de markt. Fijn dat je hiermee de Nederlandse wegen verrijkt, want het is wel echt een verschijning in het rood. Geniet ervan!
Neuh, doe maar lekker gewoon in je R8 Dennis in plaats van deze stofzuiger.
Anytime die R8 boven deze stofzuiger