In Nederland is een Corvette geen alledaagse auto. Dit is een wat ouder type, de C4. Lekker bruut en typisch Amerikaans! Dit is de auto van Peter.
Lees Interacties
Reacties
Geef een reactie
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.
Auteur: RubenPriest, gepost om – 10 Reacties
In Nederland is een Corvette geen alledaagse auto. Dit is een wat ouder type, de C4. Lekker bruut en typisch Amerikaans! Dit is de auto van Peter.
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.
Brute bak!
Dit is weer zo’n moment dat ik baal dat ik richting de 2m lang ga. Prachtige auto.
Ja want anders had je er gelijk 1 gekocht.
Gaaf. Maar zonder helm rijden met zo’n rolkooi is wel link. Bij een aanrijding klapt je hoofd tegen dr buis met alle gevolgen van dien.
Klopt ze zijn hierdoor verboden in België. Zelfs bij een GT350R die het fabrieks af heeft moet je die er uit slopen om hem hier de baan op te krijgen.
Dikke auto!
Slecht verstaanbaar door het lawaai.
Ga je je achterste wielkast en /of band niet stuk rijden door de vering? Of is die onbestaande?
Brute bak maar liefst zonder rolkooi
Dit is wel een van de ruigste mijn auto’s tot nu toe :P.
Ik weet niet goed wat ik er moet van denken, ik zou eerder voor luxe en comfort kiezen en daar dan regelbare vering opzetten moest dit technisch mogelijk zijn voor als het nodig is.
Zit wel wat tijd en werk in zo te zien, wel respect hiervoor!
Daar heb je een mercedes voor, hier zit niet eens een interieur in.