
Is het dan eindelijk een motor die het niveau van Max een beetje goed doet?
Het antwoord is ja. Max is enthousiast over de nieuwe krachtbron van zijn bolide. Geen gedoe meer met Renault. De Italiaanse paarden zijn goed gefokt. Vandaag is de derde testdag voor STR. Max zette gisteren zijn eerste rondjes neer. 121 (!) om precies te zijn. Zonder al teveel te concentreren op rondetijden is het vooral belangrijk om kilometers te maken. Zorgen dat je kont gewend raakt aan iedere vibratie die de auto doorgeeft.
Al na zijn eerste rondjes op het Spaanse circuit Catalunya sprak hij zijn lof uit.
It was very nice to be back in the car today, especially after three months waiting for this day to arrive! The first laps were very exciting, also because of the new power unit – it was nice to finally discover it and it felt good straight away.
Ook voor het technisch team zijn kilometers op dit moment het enige dat telt. Data binnenhalen en waar nodig aanpassingen maken. De auto heeft niet alle kilometers probleemloos doorstaan, een aantal elektrische problemen zorgden voor lichte paniek.
Ik vind de auto zoals ie zo is zo ontzettend tof! Gewoon geen livery, echt mooi!
Ik kan ook echt niet wachten tot het nieuwe seizoen, ben erg benieuwd wat Toro Rosso en Max weten te presteren, evenals de teams Renault en Honda.
@viezefreddyw: Ik vind die matte livery van Red Bull ook erg gaaf!
@sportstand: In het begin was ik nog enigszins sceptisch, maar zo’n matte look ziet echt geweldig uit op de baan.
@sportstand: extra weerstand, dus 10km lagere topsnelheid.
@roppp: Ik denk dat ze daar bij RB wel over nagedacht hebben ;)
@viezefreddyw: Geniet er vandaag en morgen nog maar van, want Toro Rosso heeft via Twitter laten weten dat ze volgende week dinsdag voor aanvang van de tweede test de auto officieel presenteren en de nieuwe livery tonen.
@Edge: Ja, dat wist ik. Gelukkig hebben we de foto’s nog.
Dat de motor beter is dat is niet zo gek. De vraag is dan ook meer hoeveel minder goed dan de rest?
Had verwacht dat hij ging zeggen dat het blok loopt als een Casio…
@StijnB: dat was vorig jaar, toen tikte het als een casio..
@StijnB: en dat de nodige elektrische probleempjes te wachten zijn bij een Italiaanse auto met een Italiaans blok.
Wel lachen als Max in top 8 rijdt en Red Bull net voor de Renault-jes aan het eind van het veld…..