Damn! Wat is dit een heerlijke Gallardo. Matzwart, met een aantal glimmende delen en wat groene (Verde Ithaca) details. Een setje ADV05.1 SL Monoblock’s van ADV.1 maakt het geheel af.
Bij ADV.1 roepen ze heel hard dat dit een Gallardo LP570-4 Superleggera is, maar als we naar de achterlichten kijken dan zien we dat dit een pre-facelift Gallardo is met een nieuw neusje. De claim dat dit geen wrap is, maar dat de auto met deze matte lak de fabriek uit is komen rijden, nemen we dan ook met een korreltje zout. Het maakt de auto er echter niet minder lekker om.
In het interieur vinden we in plaats van de reguliere stoelen een paar carbonfiber kuipjes, want een Superleggera kan immers niet licht genoeg zijn. De V10 die achterin ligt is voorzien van een aantal turbo’s, maar het exacte vermogen wordt helaas niet verklapt.
Mag ik zeggen dat dit een van de lekkerste Gallardo’s is die ik de laatste tijd gezien hebben? Ja, dat mag ik zeker zeggen.
Ja lekker hoor.
Standaardvelgen zijn beter.
@kapiteinaudi: beter weet ik niet, maar mooier wel naar mijn idee.
@awesome: Dat bedoelde ik eigenlijk ook.
@kapiteinaudi:
Mee eens. Doe mij ´m maar zo:
@JvT: Inderdaad zo ziet hij er véééééél mooier uit.
Graffiti-achtergronden zijn zo jaren ’80.
@lacker: Maar wel mooi.
“Bulls”eye!!!
pornooooooooooo :-)
I’m in love!!!
Waanzinnig mooi, maar van binnen doodsaai. Daar hadden ze beter wat meer geld aan kunnen besteden.
Zitten die stoelen wel goed?
@benvan: tuurlijk! als het maar beenhard is!
@benvan:
Zien er knal hard uit.
Zou een kussentje meenemen, voor et geval er een dame mee wilt rijden, anders verklaart ze je denk voor gek :)
Of gewoon die hele stoel weg laten, niemand wil toch mee rijden “ga wel lopen”
Laat maar komen! Heb nog 2 parkeerplaatsen beschikbaar.
Gaaaaaaf! Heerlijke velgen en ook de groene details staan goed. Nu geen 1400pk in stoppen maar gewoon een “rijdbare” 700 ofzo, dan is ie perfect.
Goed getuned. Erg lekker!!
oooeeehhh .. kleurtjes en mysterieuze peekaas ..
Velgen en klauwen Zijn prachtig
Al lag er een 2 liter 16v blok in… hebben!
Tijdloze wagen die Gallardo! ben razend benieuwd naar de opvolger!
Ziet er goed uit
Wauw! Die gifgroene remklauwen maken het helemaal af.
zulke platte bandjes met die kuipjes!?!?!? Dat is geen rijden. nee dankje, ik ben zuinig op m’n wervelkolom.
Misschien iets voor Batman. Die houdt wel van Lambo’s
Ik denk zelf dat ze in dit artikel gelijk hebben dat deze niet uit de fabriek met een mat zwarte lak kwam! Als ik op me telefoon kijk bij die foto met de deur open, lijkt het erop dat daar gewoon een zwarte lak als basis is genomen. Of zie ik dat verkeerd?
ADV.1 is zo vet!
Sja, altijd mooi natuurlijk. Maar t enige wat ik leuk vind is die striping met Italiaanse vlag icm glanzende stuk. Verder hebben we wel voldoende matzwarte sportwagens inmiddels, kies ’s wat anders. Vervolgens Superleggera dr op plakken als ie dat niet is, is als n V6 plakker op n Golf… Doe maar s normaal, da’s al gek genoeg zou ik zeggen…
HEERLIJK!!