
Lumma en BMW. Over het algemeen een combinatie zum kotsen, maar ditmaal komt het bedrijf er toch redelijk mee weg…
Of komt dat vooral doordat de 6-serie niet veel lelijker gemaakt kan worden? Lumma kwam al eens met een bodykit voor de M6 coupe, nu is de cabrio-variant dan ook eindelijk beschikbaar. Veel opsmuk weer, er is zelfs gedacht aan een ‘sportlook’ voor de motor, whoehoe! Gelukkig kan je ‘m ook krijgen zonder die ^&%#$ vleugel. En die wielen zijn ook niet heel verkeerd. Jammer van de kleurkeuze, want zwart wordt toch het nieuwe wit?
Meer foto’s hier (via motorauthority).
Origineel is veeeeeeeeeeeel mooier
Geef mij het origineel ook maar
wil er geen woorden aan vuilmaken
Dit is een bak als je tussen de 20-30 bent. Anders ben je echt …triest? Nee niet triest maar meer smaakloos..
Origineel is veel mooier.
Lelijke auto, en een rare naam voor een BMW. CLR 600S? Klinkt als een Mercedes. Le Mans 1999? Norbert Haug’s Flying Circus?
Idd.. orgineel is veel mooier. Die spoiler alleen al..
Vind de Lumma M6 mooier (zie Flashback week 30), maar misschien komt dat door de kleurencombo’s, want die heeft ook die spoilert..
Jammer
Ik schiet die idioten die zoiets verkrachten met plezier af!
De 6-serie is sowieso vreselijk lelijk. Alsof het een chromosoom teveel heeft. Dit vind ik niet een hele grote achteruitgang voor de auto.
Ik heb het niet zo op getunede cabrio’s, en op deze al helemaal niet!
Nee niet echt mooi zo. Origineel vind ik het een zeer vette bak
wat een gezeur om niks, het enige wat er een beetje aangepast is, is de onderkant… voor een leek niet eens te zien!
toegegeven… het is nu echt 100% een sjonnie-bak
Idd echt spijtig wat ze hier durven doen… De originele is anders een van de mooiste cabrio’s van’t moment
Heeft Lumma iets met zwart-wit….?????? afzichtelijke bak.
Neem een mooie metallic kleur spoilers eraf en het staat een stuk beter.
Begrijp me niet verkeerd, ik ben een BMW liefhebber, maar dit……Nee.Sorry.
volledig verneukt, volledig!!
Als het aan mij ligt komen ze er niet mee weg…..ook niet redelijk….
man man man….wat een ding en das niet positief bedoeld
toch zyn er mensen die deze auto kopen!
kvind de achterbumper wel gaan eigenlijk
dan spoiler, dan weer geen spoiler? 2 verschillende foto’s? ik vind de achterkant eigenlijk wel goed gedaan, maar aub die velgen.. bah :s alpina impressie zal niet lukken hierop.
Quote van Rotorhead: …Of komt dat vooral doordat de 6-serie niet veel lelijker gemaakt kan worden?…
?? Ik vind de standaard 6-serie toch bakken mooi zen. Zeker in vergelijking met deze!
Kijk, dit is nu pas echt ordinair – het is al een turkenbak voordat ‘ie de showroom verlaat.
Blijf dan toch tenminste van de motor af :x
lumma verneukt altijd alles bij BMW’s daar kunnen ze beter met stoppen
Bruut…….wit
hier ga ik spijt van krijgen maar swat: zo slecht vind ik het niet gedaan, geef op zen minst toch toe dat de achterkant er zo stukken beter uitziet dan de originele versie, want dan moet ik rotorhead volledig gelijk geven, veel lelijker kun je hem niet maken.
Volop negatieve reacties weer…
En volkomen terecht!!
Die spoiler is trouwens wel het ergste haha,zo een had m’n vader vroeger ook op z’n Ford Escort 1.1 Laser.
Heb ook liever ’t origineel maar dat witte dat heeft wel wat en idd die spoiler achterop moet weg.
bij hoeveel km/h steigen we op…???
Bah bah en nog eens bah…
Ik zie hier iets te regelmatig verkrachte wagens op tuningblog, eum, autoblog…
Vinden jullie dit dan mooi…?
Ik denk dat het tijd wordt dat we Lumma gaan boycotten. De spoilers op en onder de achterkant! What da hell, man!
Daar wil je toch nog niet dood in gevonden worden?
Deze auto schreeuwt gewoon: ‘Russische nieuwrijke!’ of ‘drugsdealer!’
Maar ja, daar zijn er genoeg van en dus kan Lumma (helaas) blijven doorgaan met het verontreinigen van het straatbeeld.
Het enige dat ik mooi vind aan Lumma is hun naam en logo :-)
ik vind de bodykit juist erg apart . tis idd een beetje rijstachtig de achterkant . maar smaken vershiillen eenmaal heh . als het echt zo was dat lumma alleen maar lelijke bodykits maakte , dan zou dit bedrijf toch allang failliet zijn gegaan ?