











Van de Reventon mogen er dan slechts 20 gemaakt, in Monaco is de kans relatief groot er een tegen het lijf te lopen. Of zoals deze spotter heeft gedaan: hem achtervolgen naar club Jimmy’z.
De in 2007 gepresenteerde Regenton greep met zijn design terug naar het uiterlijk van de F-22 Raptor-straaljager. Later zou blijken dat de Aventador de hoekige trend zou doorzetten, maar de tamelijk exclusieve Itaudiaan (see what I did there) was er als eerst mee. Onderhuids was het echter nog een Murciélago LP640, maar dan met 10 pk meer uit de 6496cc tellende V12, namelijk 650 pk.
Het hoge prijskaartje (€ 1.000.000+) en de gegarandeerde exclusiviteit maken van deze auto een verzamelobject om zo nu en dan mee te posen, maar van stevig asfalthappen lijkt het niet echt te komen. Ach, het geeft de bezoekers aan het Prinsendom in ieder geval iets fijns om naar te kijken. Spotter @replicant fotografeerde de auto in verschillende settings, waaronder op de parking van een nachtclub waar hij door de politie snel weer werd weggebonjourd. Al die moeite belonen we daarom graag met een linkje naar zijn Monegaskische spots.
Itaudiaan, whoehaha….even een schone broek halen :)
@norge:
Of je trek je broek uit en laat het voor wat het is.
ach joh ..
effe raampies open zetten en kachel op 100 en een fles chloor erin ..
ben je zo van die mos-groei af ..
Erg mooie auto, toen deze verscheen vond ik hem meteen al retevet alleen jammer dar er maar zo weinig van waren. Maar voor dat geld zou ik toch een (veel) goedkopere Aventador kopen, sneller, moderner, in mijn ogen nog mooier maar minder exclusief.
Prachtig!
Toch de mooiste lambo van de afgelopen paar jaar <3
heb helemaal niks met zo’n Reventon.
hij is misschien wel zeldzaam maar een LP640
is echt vreselijk veel mooier.
en voor die prijs 10 pk extra.. hahaha!
En nou een Veneno laten langs rijden.
Grappig, maarliefst 10 pktjes meer dan de reguliere LP640, en hoe ze aan die extra 10 pk’s zijn gekomen is nog grappiger.
Ja he? Gewoon hilarisch.
Staat zo een wagen effe naast een Toyota kuch Lexus product… voor je het weet klemt die gaspedaal en kan je de Lambo van de vloer schrapen… zucht sommige mensen hebben echt geen inzicht :p
Wat een achterlijke klokkenwinkel
Overrated kit car!
K snap t nie heur. 10 pk extra, de looks van imo een Aventador facelift en toch maar 20 stuks voor een miljoen elk. En voila, je krijgt de spotters (ik zelf ook maar ik wordt er niet warm van) als een stel hongerige wolven achter je aan.
@toyotafortuner: oh zei ik Aventador: ik bedoelde Muricelago. Ach wat, eigenlijk in principe best wel wauw is het nog steeds niet.
@toyotafortuner: +1, had precies het zelfde. Vond het destijds te gruwelijk, maar het is imo nu net een murcielago met een mat wrapje
Is in ieder geval veel mooier dan de Veneno.
Leuk dat jullie de spot uitlichten.
Jammer dat veel mensen niet begrijpen hoe het is om een Reventon tegen te komen. Het draait in mijn ogen in Monaco om de exclusiviteit en niet om het motorische gebeuren. Daarvoor moet je naar de Nurburgring gaan. Een Aventador is een massa product, hier zijn er maar 20 van gemaakt en vooral toen der tijd was dit een hele gewaagde auto.
@replicant i totally agree with u
Regenton xD!