
Er waren vanavond relatief weinig aanrijdingen of pechgevallen, maar ondanks dat gaat de avondspits van dinsdag 3 november de boeken in als drukste avondspits van het jaar. In een tijd dat de files alleen maar afnemen is dat natuurlijk drie hoeraatjes waard: hoera, hoera, hoera. Oorzaak volgens de ANWB verkeersdienst: regen en vroeg invallende duister.
Er stond vanavond op het hoogtepunt 457 kilometer file en dat is ruim twee keer zoveel als wat gebruikelijk is voor deze tijd van het jaar. Met name rond Utrecht en Amsterdam was het goed mis. Vooral aan de oostkant van Utrecht zat het muurvast. Door werkzaamheden bij knooppunt Everdingen stond er een heel lange file op de snelweg van Almere naar Breda. Het liep al vast bij Hilversum.
Met een lengte van 457 kilometer wordt de ochtendspits van 26 mei niet verslagen. Op die bewuste ochtend in de lente stond er 605 kilometer file verspreid over de wegen in ons land. Het jaar is nog niet voorbij, dus als we een beetje ons best doen, moeten we hier nog wel overheen kunnen. Ik heb volste vertrouwen dat de regen ons in de laatste twee maanden van het jaar niet in de steek zal laten. (via: telegraaf)





Ik vond het al zo druk overal!
Op het drukste moment, waren de filedruk exact 18% minder dan vorig jaar… ;)
ik fiets
gister vanaf Delft via A’dam naar Lelystad en vervolgens naar het noorden gereden, geen minuut file! en we vertrokken rond 16.15-16.30!
die ochtend stond het trouwens wel redelijk vast bij Utrecht :S
Morgenochtend TTT. Hopelijk valt het dan wat mee…
regen en we gaan allemaal met het autootje….
suiker smelt wel.
Ons pap rijdt wel effe tegen een vangrail op de a67, nog meer file, hoera
@ johnny m
plus iedereen gaat als een oud vrouwtje rijden met regen..
Hoezee!
Om half 7 draaide ik de A1 op, maar ik kwam nergens in de file. Stel prutsers, wie gaat er dan ook om 17/18u de weg op ;-)
Het regent en niemand kan nog rijden….
Ik ben werkeloos, heb dus niks op de weg te zoeken.. ;)
@ hierboven, met een prius heb je zowiezo niets op de weg te zoeken ;)
Op de binnenwegen was het anders ook druk in de ochtend en avond en dat melden ze nooit. Dit was tussen Raalte en Zwolle.
Plus een gratis ongeluk waardoor iedereen om moest rijden. Weet nog niet wat er precies gebeurt is, maar hopelijk niks ernstig. Het mooie was wel dat iemand het initiatief nam om de wachtende auto’s een alternatieve route gaf.
@ hierboven.
en jij met een 911gt2 hebt meer op de snelweg te zoeken dan hij met ze prius
Ik moest binnen korte tijd naar het ziekenhuis. Dan slaat de stress er met zulke files toch echt goed in.
We gaan nu toch echt op het punt komen dat er asfalt bij moet. Doe dat dan niet voor automobilisten maar voor het milieu (mijn auto reed bijv 1 op 12 ipv 18 in de file). Misschien gaat dat groepje boe-roepende-geitenwollen-sokken dan mee in de plannen.
We hebben nu wel lang genoeg geloofd in het sprookje dat we mensen uit de auto kunnen krijgen en het openbaar vervoer een goed alternatief is.
Ok toegegeven, dit stukje was ff stoom afblazen, maar als ik niet meer binnen 3 kwartier in het dichtstbijzijnde ziekenhuis kan komen is de veiligheid in het geding.
Afname filedruk? Dat is de grootste onzin die er bestaat, er staat nu bijna de hele dag wel ergens file en het weekend staat de laatste tijd ook altijd vast.
nooit rond deze uurtjes op de weg, vandaag natuurlijk wel en het was zó druk op de A20! Hebben wij weer :-)
Afnemende filedruk, dus het oplossen van verkeersknelpunten heeft wel degelijk zin!
Ga ik een keer met de auto, vertrok half 6 vanaf de uithof naar m’n huis, klein stukje van 11 km. Hoor ik op de radio; A 28, 12km file en A27: 18km file… Nja dan binnendoor.
Heb er 1 uur en 10 minuten over gedaan om thuis te komen.
Pordon: da’s nog geen 10 km/uur. Als je was gaan joggen dan was je sneller geweest!
Half 6 is trouwens ook wel een baggertijd om te vertrekken uit Utrecht, dan zou ik liever nog even rustig wat gaan eten en daarna vertrekken, scheelt veel file-frustratie!
Ah ja, regen…
Tja, dat verwacht je natuurlijk niet hier!
geen rekening mee gehouden…
Weersomstandigheden kunnen geen file veroorzaken.