![Halo op de MCL33 heeft een toepasselijke sponsor](https://static.autoblog.nl/images/wp2018/mclaren-f1-gandys.jpg)
De Britten hebben humor.
Vandaag heeft McLaren bekendgemaakt dat we voor de aanstaande Grand Prix van Australië een nieuwe sponsornaam op de MCL33 mogen verwachten. De sponsor is te vinden op de halo en dit is met een knipoog gedaan. Het gaat hier namelijk om het merk Gandys. Een fabrikant van flip flop teenslippers. Het was dat of de Hunkemöller..
De sponsorovereenkomst met Gandys heeft uiteraard ook een serieuze benadering. Zo lanceert Gandys in samenwerking met McLaren een gelimiteerde flip flop-lijn. De teenslippers herken je aan de oranje kleur van de nieuwe MCL33 en de merknaam ‘McLaren’. Moet je ze niet te vaak dragen, want die opdrukken vervagen na de nodige bezoekjes aan het strand.
Gandys en McLaren doneren 100 procent van de opbrengst van de flip flop-lijn naar organisatie Orphans for Orphans. Dit goede doel komt op voor weeskinderen en is gelokaliseerd in Sri Lanka.
Deze keuze is niet toevallig. De oprichters van Gandys zijn broers en werden zelf weeskinderen na de enorme zeebeving in de Indische Oceaan in 2004, die onder andere Sri Lanka trof. De teenslippers zullen in een gelimiteerde oplage worden gemaakt. Exacte aantallen zijn niet genoemd.
Het zat eraan te komen, waar ik ben zo blij dat het daadwerkelijk is gebeurd!
@ikschrijfookoverautos: meh, ben niet echt weg van de halo.
@ikschrijfookoverautos: ??????
Dit zijn de stoerste teenslippers ooit. Hier zou je jeuk van tussen de tenen willen krijgen.
@mashell: doe toch maar die van Reef: met een bieropener onder de zool en ze lopen nog lekker ook.
En dan istie niet eens de zelfde kleur als de halo….
Gelimiteerde oplage, sure. Ik denk zo dat de hele collectie van Gandy uit modellen met gelimiteerde oplage bestaat waarvan exacte aantallen niet bekend worden gemaakt.
@potver7: kun je dr altijd extra bijmaken…
@potver7: En die 100% gaat echt niet naar het goede doel. Eerder 100% van de 1%
@shadowbroker: er staat dat Gandys EN McLaren 100% van de opbrengst doneren, dus misschien hoeft Gandys helemaal niets te betalen aan McLaren hier voor.
Even wat slippers verkopen voor het goede doel en in ruil daarvoor gratis reclame op een F1 car?
Zou geen slechte deal zijn
@hehe: definieer ‘opbrengst’. Mijn gevoel zegt dat ‘winst’ bedoeld wordt, en niet ‘omzet’. Sowieso zal niemand de cijfertjes kunnen verifiëren, dus eigenlijk hadden ze net zo goed kunnen zeggen dat ze jaarlijks een x-bedrag overmaken. Maar dan lult niemand erover, en had dit artikel er ook niet geweest. Is dat erg? Nee, maar’t bewijst maar weer eens hoe makkelijk we te beïnvloeden zijn.
Teenslippers? Kijk nog eens goed naar de vorm van die halo…
Overduidelijk…
Once it had been seen it can’t be unseen…
Het is gewoon het Marlboro logo in abstracte vorm…
Gladjakkers bij de F1 poppenkast… De gridgirls verbannen, want ons terecht zieltje zou maar blootgesteld worden aan een beetje vrouwelijk schoon, maar we mogen ons wel de tering roken… want sponsorgeld…
@moveyourmind: wat dacht je van op je muil gaan door een paar slippers?
Haha heel voorspelbaar dat er een teenslipperfabrikant op zou staan. O, wisten jullie trouwens dat Nyck de Vries (eens wat anders dan alleen maar Max) na komende le Mans Jan Lammers gaat vervangen… echt tof voor die gozer die helaas geen kans krijgt in de F1.
@venividivici: https://www.autoblog.nl/nieuws/dit-is-de-2018-lmp2-auto-van-racing-team-nederland-107789
@Vincegail: Haha ja oké, maar ik vind dat die knul een eigen nieuwsitem mag krijgen i.p.v. een middenstukje in een verhaal. Net als dat Wesley Sneijder eigenlijk een eigen afscheidswedstrijd verdient!
Een paar slippers is wel lekker voor Alonso als ie weer in zijn strandstoeltje moet zitten.
Maar het sponsorgeld probleem is opgelost, die zullen wel bakken met geld in het laadje brengen.
@harrie: alle inkomsten gaan naar het goede doel….
Een string fabrikant zou ook wel leuk zijn om de dames meer into F1 te krijgen
@rob5nismo: Haha, maar dan krijg je wel erg het beeld dat het hoofd van een coureur een damespoepgat is…
@venividivici: mooi hoe je denkt en dan vooral force india met mooie roze anus helmpjes
Het zijn ook net teenslippers op wielen. Geem porem.
Ik dacht bij die K aan het Ketnet logo….helaas
Wat een Glandis, die ontwerper van de Halo.
haha Hunkemöller zou pas echt geniaal zijn, en dan een print van een string erop